تصویربرداری فیلم «خونه‌نشین» که به موضوع کووید-۱۹ و اهمیت رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی می‌پردازد، در شیراز به پایان رسید.

فيلم برداري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، یعقوب مقدم‌نیا، تهیه کننده فیلم گفت: ساخت این فیلم از ۲۱ آبان ماه ۱۳۹۹ آغاز  و طی هفت روز فیلمبرداری شد که به موضوع شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی می‌پردازد.

وی افزود: هدف از ساخت این فیلم هوشیاری جامعه درباره خطرها و آسیب‌های ویروس کروناست و تمام شیوه‌نامه‌ها و تدابیر بهداشتی در ساخت این اثر رعایت شد و با سخت‌گیری بسیار به پایان رسید.

مقدم‌نیا اظهار کرد: نویسندگی و کارگردانی این اثر بر عهده حمیدرضا شرفی است و اثر با همکاری هستی غلامی کلید خورد و بازیگران بومی شیراز از جمله ناهید استواری، حسام سمسامیان، مهسا خلیلی، یاسمین خلیلی و ارشیا شیخ‌نیا در آن به نقش آفرینی پرداخته‌اند؛ افزون بر این بازیگر تلویزیون اشکان هورسان از تهران در این فیلم نقش‌آفرینی کرده‌ است.

وی بر ضرورت توجه به فیلمسازان بومی شیراز تاکید کرد و افزود: هنرمندان نباید در زادگاه خود غریب باشند و به‌ویژه در حوزه سینما می‌توان با استفاده از ظرفیت‌های فرهنگی شیراز، این شهر را به یکی از قطب‌های فیلمسازی بدل کرد.

این تهیه‌کننده و فیلمساز بیان کرد: فیلم خونه‌نشین از شبکه استانی مرکز آبادان و نیز یکی از شبکه‌های سراسری پخش خواهد شد.

کد خبر 580863

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار