پزشک معالج مهرداد میناوند و علی انصاریان که هر دو به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری هستند، از وضعیت بهتر پیشکسوتان پرسپولیس خبر داد.

میناوند و انصاریان

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایرنا، یکی از پزشکان معالج مهرداد میناوند گفت: ریه‌های فوتبالیست اسبق تیم ملی ایران درگیر کرونا شده است و تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد.

دکتر سید محمد رضا هاشمیان روز جمعه سوم بهمن در خصوص آخرین وضعیت میناوند، افزود: وی هوشیار است، اما ریه هایش درگیر هستند. حال وی نسبت به صبح روز قبل بهتر شده، اما بعدازظهر و شب وضعیت ثابتی را طی کرد. میناوند تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارد و آثار بهبودی وی در روزهای آتی پدیدار خواهد شد. هم‌اکنون در تلاش هستیم با مصرف دارو دستگاه تنفسی بیمار را بهبود بخشیم.

فوق‌تخصص مراقبت‌های ویژه با آرزوی سلامتی برای همه بیماران و با تاکید بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در رابطه با کرونا، تاکید کرد: درمان کرونا تحت شرایط ویژه و با دشواری‌های خاص خود همراه است. امید است در روزهای آینده خبرهای خوبی از بهبودی همه بیماران برای شما داشته باشیم.

هاشمیان با اشاره به ویزیت شب گذشته علی انصاریان دیگر فوتبالیست اسبق درگیر کرونا نیز گفت: حال عمومی وی خوب است و نسبت به روز قبل وضعیت بهتری دارد.  

میناوند چندی پیش در اثر ابتلا به ویروس کرونا در قسمت آی سی یو بیمارستان لاله بستری شد. وزیر ورزش و جوانان هم به فدراسیون پزشکی ورزشی دستور داد تا اقدامات درمانی برای بهبودی بازیکن پیشین پرسپولیس انجام گیرد.

کد خبر 580515

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار