رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران ماجرای استعفا و کناره‌گیری خود را تکذیب و از دلیل انتشار این خبر ابراز بی‌خبری کرد.

حسن قاليباف اصل رئيس سازمان بورس

به گزارش همشهری آنلاین، در شرایطی که تقریبا تمام رسانه‌ها خبر استعفای حسن قالیباف اصل را از ریاست سازمان بورس تهران همراه متن و تصویر نامه استعفا منتشر کرده‌اند، او امروز با وزیر اقتصاد در جلسه فوق‌العاده کمیسیون اقتصادی مجلس شرکت کرد.

قالیباف اصل که در مجلس شنونده انتقادهای تند و تیز همنام خود محمدباقر قالیباف بود، در حاشیه این جلسه برابر دوربین خبرنگار تلویزیون قرار گرفت و درباره دلایل استعفای خود گفت: «استعفا نداده‌ام و نمی‌دانم خبر استعفای مرا چه کسی منتشر کرده است.»

رئیس سازمان بورس با گفتن این جمله که «شاید مرا برکنار کنند اما استعفا نداده‌ام» عملا توپ را به زمین فرهاد دژپسند، وزیر اقتصاد انداخت به دلیل سقوط تاریخی بورس بسیار زیر فشار و گرفتار زیر تیغ استیضاح است. قالیباف اصل گفت: «اطلاع ندارم چه کسی این خبر را با چه هدفی منتشر کرده است.»

این تایید و تکذیب در حالی است که پایگاه خبری سازمان بورس ایران به عنوان رسمی‌ترین مرجع خبرهای بازار سرمایه خبر استعفای رئیس را منتشر کرده بود و سیاوش وکیلی، مدیر روابط عمومی سازمان بورس هم اندکی پس از انکار قالیباف اصل اعلام کرد خبر کناره‌گیری رئیس سازمان بورس درست است.

کد خبر 580116

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار