دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک با محوریت "ساختمان ایمن" با همکاری سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، شهرداری منطقه یک و مجتمع رسانه ای راه و ساختمان در سالگرد حادثه پلاسکو در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار می شود

سازندگان

همشهری آنلاین- زهرا کریمی: بهمن اصغری، معاون شهرسازی و معماری شهرداری این منطقه با بیان این خبر گفت: امروز مطابق با چهارمین سالگرد حادثه پلاسکو، شهرداری منطقه یک میزبان دومین گردهمایی سازندگان و طراحان منطقه یک تهران به مدت دو روز خواهد بود.

او افزود: با توجه به استقبال گسترده از اولین گردهمایی طراحان و سازندگان که دی ماه سال گذشته برگزار شد این گردهمایی روز ۳۰دی و اول بهمن ماه در مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار می شود که در این دوره نیز فعالان حوزه صنعت ساختمان مخاطب اصلی این برنامه خواهند بود.

اصغری توضیح داد: این رویداد شامل نمایشگاه تخصصی فناوری ها، تولیدات و تجهیزات نوین ایمنی ساختمان، پنل های های تخصصی با موضوع اصول ایمنی در معماری و جلسات پرسش و پاسخ با موضوع تحلیل و بررسی ضوابط و دستورالعمل های سازمان آتش نشانی و کارگاه های آموزشی است که با حضور سازندگان، کارفرمایان و معماران منطقه یک و مدیران شهری برگزار خواهد شد.

وی افزود: محورهای رویداد شامل مطالعه و بررسی جنبه های طراحی معماری به منظور جلوگیری از گسترش آثار آتش سوزی، بررسی مبحث سوم مقررات ملی ساختمان، معرفی مصالح نوین با مقاومت بالا، سیستم های هوشمند اعلام حریق، مدیریت دود، محافظت سازه در برابر حریق و... خواهد بود.

 در روز اول این رویداد،پیروز حناچی؛ شهردار تهران، مهدی داوری؛ رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، محمد سالاری؛ رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران، محمد شکرچی زاده؛ رئیس مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، عبدالرضا گلپایگانی؛ معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، زهرا صدراعظم نوری؛ رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران و سید حمید موسوی؛ شهردار منطقه یک تهران، حضور یافته و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

کد خبر 579909

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار