مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران درباره آخرین آمار ابتلا به کرونا در شهرداری تهران توضیح داد.

حميد چوبينه

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، حمید چوبینه مدیرعامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران ‌درباره آخرین وضعیت ابتلا به کرونا در شهرداری تهران اظهار داشت: شناسایی و غربالگری موارد ابتلا به کرونا در شهرداری تهران همچون گذشته ادامه دارد و به طور کلی علیرغم اینکه روند ابتلا در تهران و شهرداری کاهشی بوده ولی طی روزهای اخیر دوباره تغییرهایی در ابتلا به کرونا ایجاد شده است و اندکی آمارها افزایش یافته است.

وی افزود: امیدواریم دوباره شاهد موج و پیک جدید کرونا نباشیم، رعایت پروتکل‌های بهداشتی همچنان الزامی است و همه باید در اجرای آن اهتمام جدی داشته باشند چرا که ابتلا حتی یک مورد هم می‌تواند خطرات غیرقابل جبرانی به همراه داشته باشد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با بیان اینکه هنوز به کنترل کامل و سرکوب کرونا دست نیافته‌ایم، گفت: رعایت پروتکل‌ها به صورت کامل باید جزو اولویت‌های شهروندان باشد.

چوبینه در پاسخ به این پرسش که آخرین آمار ابتلا به کرونا در شهرداری تهران چه تعداد بوده است، ‌گفت:حدود ۲۴۰۰ نفر در شهرداری تهران مبتلا به کرونا شده‌اند و آمار فوتی‌ها و مرگ و میر ناشی از این بیماری در اختیار سازمان مدیریت بحران است ولی باید توجه داشت نیروهای شهرداری بخشی از آن قراردادی و بخشی کارگری هستند و ممکن است تعدادی از افراد مبتلا به این بیماری شده باشند و ما آماری از آنها نداشته باشیم.

کد خبر 579826
منبع: خبرگزاری فارس

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار