سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: صحبتی که با هوادارانمان دارم این است که خیلی باهوش باشند چون خیلی‌ها دنبال بهم ریختن تیم هستند و می‌خواهند اختلاف بیندازند.

محمود فکری

به گزارش همشهری‌آنلاین، محمود فکری در خصوص بازی با تراکتور اظهار کرد: قبل از هر چیز شهادت حضرت زهرا (س) را تسیلت می‌گویم و همچنین سالگرد درگذشت رضا احدی را به خانواده‌اش و سایر استقلالی‌ها تسلیت می‌گویم. در مورد بازی با تراکتور هم بگویم که بازی سختی در پیش داریم و تراکتور تیم خوبی است، از وقتی شجاعی در این تیم مربی شده خوب نتیجه گرفته است. از هفت بازی ۱۴ امتیاز گرفته‌اند و شرایط خوبی در جدول دارند. بازی با توجه به اینکه در تبریز است کارمان را سخت می‌کند اما از طرفی بازیکنان ما هم شرایط خوبی دارند. هم روحی و هم جسمی تمرینات خوبی داشتیم. امیدوارم فردا بازی خوبی ارائه دهیم و در نهایت بتوانیم ۳ امتیاز را بگیریم.

سرمربی استقلال در مورد وضعیت شیخ دیاباته و اینکه به کادرفنی آبی پوشان انتقاد می‌شود که او باید از ابتدا به میدان برود درحالی که شما در دربی در ابتدای نیمه دوم از او استفاده کردید و برخی از همین منتقدان گفتند که شیخ بازیکن ۲۰ دقیقه‌ای بوده و آماده نیست، عنوان کرد: شیخ بازیکن خوب ماست و حرفه‌ای هم هست. سال گذشته آقای گل شده و به عنوان سرمربی تیم با توجه به فضایی که وجود دارد باید هزینه‌هایی را حتی بابت اینکه او آماده نیست بدهم. اینکه در دربی او را در شروع نیمه دوم آوردم برای این بود که به ما کمک کند. اگر بدنش هم آماده نبوده اما به هر حال باید او را بیاوریم تا بدنش در شرایط مسابقه قرار گیرد. باید بیشتر از او استفاده کنیم تا هم در لیگ و هم لیگ قهرمانان آسیا به استقلال کمک کند. شیخ بازیکن بزرگی است و به او اعتقاد دارم و امیدوارم با کمک هم و با توجه به اینکه خودش هم خوب تمرین می‌کند خیلی زود به مرز آمادگی برسد.  

سرمربی آبی‌پوشان در ارتباط با برخی حواشی مبنی بر اینکه اسماعیل خلیل‌زاده، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال با مربی گذشته استقلال و برخی نزدیکان او جلسه‌ای داشته برای انتخاب جایگزین شما، اظهار کرد: صحبتی که با هوادارانمان در این زمینه دارم این است که خیلی باهوش باشند چون خیلی‌ها دنبال بهم ریختن تیم هستند و می‌خواهند اختلاف بیندازند و از این آب گل‌آلود ماهی بگیرند. این اجازه را به کسانی که بدخواه استقلال هستند ندهید. هیچ اختلافی بین بنده و هیات مدیره نیست. اعضای هیات مدیره در حال تلاش هستند و کار می‌کنند. ما از شروع فصل بدهی‌های زیادی داشتیم که با تلاش هیات‌مدیره و مدیریت محترم خیلی از بدهی‌های ما پرداخت و کم شد. شخص خود آقای خلیل‌زاده هر چند روز در میان تلفنی صحبت می‌کنیم و همدیگر را می‌بینیم و برای او احترام قائل هستم. این فضایی هست که می‌خواهند برای ما به وجود بیاورند و اصلا چنین چیزی نیست.

فکری تصریح کرد: یک زمانی مربی نتیجه نگیرد در آن شرایط باشگاه حق دارد دنبال سرمربی بگردد اما تیمی که صدر جدول است یا با بازی کمتر دوم جدول است مطمئنا مدیریت باشگاه چنین فضایی را به وجود نمی‌آورد که بخواهد مشکلی پیش آید. باید از خلیل‌زاده و سایر اعضای هیات مدیره تشکر کنم چون ارتباط خوبی با هم داریم. ان‌شالله هواداران استقلال خیلی باهوش باشند و اجازه ندهند آنهایی که به دنبال این هستند تا اختلاف بیندازند و استقلال را از جایگاهی که دارند به پایین بکشند به هدفشان برسند. در پایان باز هم امیدوارم که استقلال فردا سه امتیاز را بگیرد.

کد خبر 579693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار