فرماندار عجب‌شیر از توزیع کالاهای اساسی تنظیم بازار به صورت محله‌محور در این شهرستان آذربایجان شرقی خبر داد و گفت: هدف از این اقدام جلوگیری از ازدحام مردم در مراکز عرضه است.

تخم‌مرغ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، عادل اصغرپور روز شنبه ۲۷ دی در جلسه ستاد تنظیم بازار این شهرستان افزود: تامین به‌موقع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم، قیمت‌گذاری کالاها، نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی از مهم‌ترین وظایف ستاد تنظیم بازار است و انجام درست این وظایف به افزایش رضایت عمومی منجر می‌شود.

وی با اشاره به اهمیت و ضرورت توزیع عادلانه کالاهای اساسی در شهرستان گفت: مجموعه مدیریت شهرستان پیگیری‌های جدی برای تهیه و تامین تمام اقلام و کالاهای اساسی مورد نیاز شهرستان را به عمل می‌آورد.

فرماندار عجب‌شیر همچنین افزود: این شهرستان با همگرایی مناسب در حوزه تنظیم بازار و توزیع کالاهای اساسی عملکرد موفقی داشته است.

  • تخم‌مرغ تک‌نرخی می‌شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت عجب‌شیر نیز با اشاره به اینکه با تمهیدات اندیشیده‌شده از امروز قیمت تخم‌مرغ در عجب‌شیر تک‌نرخی می‌شود افزود: قیمت مصوب تخم‌مرغ در راستای تنظیم بازار از امروز به طور مستمر به نرخ دولتی، ۱۶ هزار تومان با شانه و ۱۶ هزار  و ۲۰۰ تومان بدون شانه برای هر کیلو توزیع می‌شود.

هوشنگ دادخواه به نظارت بر صنوف و نحوه توزیع کالاهای اساسی از سوی اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان اشاره کرد و گفت: مردم شهرستان می‌توانند هر گونه تخلف را از طریق شماره ۱۲۴ یا  شماره تلفن اتاق اصناف ۳۷۶۲۵۱۷۷ اطلاع دهند.

کد خبر 579522

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار