سرپرست گروه صنعتی بارز درباره دستگیری‌ها در کارخانه لاستیک بارز کرمان توضیح داد و در واکنش به انتشار اخبار کذب در برخی رسانه‌ها درباره دستگیری برخی مدیران این گروه صنعتی گفت: خطای ۲ نفر از مدیران گذشته نباید یک مجموعه بزرگ را تحت‌الشعاع قرار دهد.

دستگيري

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از تسنیم، علی اکبر مشرفی در ارتباط با حواشی مطرح شده در ارتباط با گروه صنعتی بارز و شخص وی اظهار کرد: ‌دو ماه درگیر بیماری کرونا شده بودم و به تازگی بعد از تحمل سختی بسیار از بستر بیماری رها شده‌ام.

وی با بیان اینکه به پیشنهاد پزشکان و برای تقویت سیستم ایمنی بدن از بنده درخواست شد که از کارهای سخت، پراسترس و مسافرت‌های طولانی مدت فاصله بگیرم، گفت: در حال حاضر سلامت جسمی خود را اندکی به دست آورده‌ام اما حواشی ایجاد شده برای بنده به علت غیبت ۲ ماهه بسیار سخت‌تر از بیماری بود.

سرپرست گروه صنعتی بارز با بیان اینکه هنوز در سمت خود ابقا هستم، افزود: خطای دو نفر از مدیران فروش این مجموعه را که قبلاً هم از مقامشان کنار گذاشته شده بودند و نزدیک به یک سال تحقیق درباره آنان در حال انجام است نباید یک مجموعه بزرگ با ۵ هزار نفر پرسنل را تحت الشعاع قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه طرفدار برخورد با فساد بوده و از قوه قضائیه به سبب ورود به این امر سپاسگزارم، تصریح کرد: خطای دو نفر که در زمان تصدی مدیرعامل قبلی گروه صنعتی بارز رخ داده هیچ ارتباطی با وضعیت کنونی کارخانه لاستیک بارز کرمان ندارد.

مشرفی با بیان اینکه از خبر کذبی که به سبک رسانه‌های غربی در برخی رسانه‌های داخلی منتشر می‌شود گلایه دارد، افزود: چطور می‌شود یک خبر درست و یک خبر دروغ را با هم تلفیق کرد و هیچ کس هم به دنبال راستی و درستی آن خبر نباشد؛ بی شک از مراجع قضایی این مساله را پیگیری خواهیم کرد.

کد خبر 579498

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار