اکرم محمدی، بازیگر سریال‌های «پدرسالار»، «خانه سبز» و «ستایش» درباره نحوه انتخاب نقش‌هایش می‌گوید: همیشه تلاشم این بوده کارهایی که انجام می‌دهم شاخص باشد. اعتقاد دارم وقتی حرفی برای گفتن نداری بهتر است سکوت کنی، حالا وقتی گروهی دور هم جمع می‌شوند تا کاری انجام دهند، باید قطعا حرفی برای گفتن داشته باشند.

اکرم محمدی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، اکرم محمدی درباره سریال «پدرسالار» یادآور شد: این کار برآمده از فرهنگ و سنت خانواده ایرانی بود و چیزی که برای من باعث خاطره انگیز بودن و ماندگاری این سریال شده بود، همذات پنداری مردم با شخصیت های سریال بود؛ چون تمام شخصیت های این سریال در زندگی واقعی افراد نمود پیدا کرده بود.

محمدی در گفت وگو با استودیو هشت رادیو نمایش درباره نحوه انتخابش برای مجموعه «خانه سبز» در نقش مادر «علی کوچولو» نیز خاطرنشان کرد: من در این مجموعه و برای بازی در این نقش، در کنار دوستان هنرمندم از جمله زنده یاد خسرو شکیبایی، زنده یاد نادره خیرآبادی و ... دعوت شدم و موردی که در این سریال برایم جالب و همین طور متفاوت از سریال «پدرسالار» بود، این بود که به نوعی این سریال هم حرف دلِ مردم بود اما در تمام قسمت های «خانه سبز» صحبت هایی می شد که شاید گفتنشان سخت و همین طور برای خانواده ها چالش برانگیز بود؛ اما من مطمئنم که این سریال در زندگی خیلی از خانواده ها تاثیر گذاشته و همین طور باعث رشد جامعه شده بود.

این بازیگر درباره نحوه آغاز به کارِ بازیگری اش گفت: من قبل از اینکه وارد کار تصویر شوم، تئاتر کار می کردم و بعد از آن اولین کار تصویری ام قبل از فیلم «مادر»، فیلم «همه یک ملت» بود.

محمدی خطاب به جوان های بازیگر خاطرنشان کرد: اگر قرار است کار کنید و در کارتان ماندگار شوید، همیشه گزیده‌کار باشید حتی اگر این مورد باعث کم‌کار شدن شما شود.

او افزود: در حیطه بازیگری، یک بازیگر می تواند تصمیم بگیرد که اگر در پروژه ای حرفی برای گفتن ندارد آن را قبول نکند و مشارکتی نداشته باشد؛  بنابراین توجه به این مساله رمز موفقیت و ماندگاریِ آن بازیگر است.

کد خبر 577980

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار