«کارولاین بایدن» برادر زاده جو بایدن رئیس‌جمهور منتخب آمریکا به دلیل رانندگی در حالت مستی محکوم شد و ۶ ماه عفو مشروط گرفت.

جو بایدن

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، در حالی که قرار است مراسم تحلیف جو بایدن به عنوان رئیس‌جمهور آمریکا ۲۰ ژانویه (اول بهمن) برگزار شود، برادر زاده بایدن به دلیل رانندگی در حالت مستی خبرساز شده است.

به نوشته اسپوتنیک، اسناد دادگاه شهرستان مونتگومری نشان می‌دهد که «کارولاین بایدن» برادر زاده جو بایدن رئیس‌جمهور منتخب آمریکا به اتهام خود درباره رانندگی در حالت مستی اقرار کرد.

این اولین بار نیست که کارولاین بایدن این قوم و خویش جو بایدن رئیس‌جمهور منتخب آمریکا به عنوان متهم در دادگاه حاضر شده است. او قبلا هم به خاطر تعرض و حمله به یک مامور پلیس، مقاومت در برابر بازداشت شدن و خرید ۱۱۰۰۰۰ دلار با استفاده از یک کارت اعتباری دزدی متهم شده بود.

طبق گزارش این رسانه، «جیمز برایان بایدن» برادر جو بایدن بعد از اقرار به رانندگی در حالت مستی در پنسیلوانیا به ۶ ماه «تعلیق مراقبتی» و پرداخت غرامت محکوم شد.

تعلیق مراقبتی نوعی کیفر است که بزهکار در آن حبس نمی‌شود اما به او انجام مستمر برخی شرایط تحمیلی از قبیل معرفی منظم خود به مامور، حضور در جلسات مشاوره و رفتار درمانی ملزم می‌شود.

طبق اسناد دادگاه، خانم بایدن علاوه بر این باید در مجموع ۱۹۹۰ دلار بابت جرم ارتکابی خود بپردازد و ۲۰ روز هم در مرکز توانبخشی و بازپروری سپری کند.

برادر زاده بایدن سال ۲۰۱۹ به دلیل رانندگی در حالتی که هوشیاری نداشت، دستگیر شد و گواهی نامه رانندگی او برای یک سال تعلیق شد.

بنا بر گزارش اسپوتنیک، تعیین تعلیق مراقبتی تا ۶ ماه بدون در نظر گرفتن مجازات زندان، یک رویه متعارف برای فردی است که برای اولین بار حین رانندگی میزانی از مواد روان گردان یا از بین برنده هوشیاری در خون او در سطحی کم پیدا شود.

کد خبر 575977

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست‌خارجی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی