قاتل توییتر زمانی دستگیر شد که برادر یکی از قربانیانش زمانی که در جست‌وجوی خواهر گمشده‌اش بود به سرنخ‌هایی از رابطه او این مرد پی برد.

قاتل توییتر

به گزارش همشهری‌آنلاین، این مرد ۳۰ساله ژاپنی که تاکاهیرو شیرایشی نام دارد علاوه بر قتل یک مرد و ۸ دختر، همچنین متهم به تجاوز به دختران بود که به نوشته رسانه‌ها، برخی از آنها زیر سن قانونی بودند.

قاتل توییتر سال۲۰۱۷ زمانی دستگیر شد که برادر یکی از قربانیانش، زمانی که در جست‌وجوی خواهر گمشده‌اش بود به سرنخ‌هایی از رابطه او و مردی به نام تاکاهیرو دست یافت. 

مرد جوان زمانی که توییتر خواهرش را بررسی می‌کرد متوجه پیام‌های زیادی شد که بین او و تاکاهیرو رد و بدل شده بود و شک نداشت که این مرد از سرنوشت خواهرش خبر دارد. به همین دلیل ماجرا را به پلیس اطلاع داد و همراه تیمی از مأموران راهی خانه این مرد شد. 

به گزارش رسانه‌های ژاپن، مأموران پلیس وقتی وارد خانه مرد جنایتکار شدند، در بازرسی داخل فریزر با قطعاتی از اجساد انسان روبه‌رو شدند که او پس ‌از بسته‌بندی آنها را در فریزر جاسازی کرده بود.

با کشف این اجساد، تاکاهیرو دستگیر شد و در ادامه تیم‌های جست‌وجو راهی آپارتمان این مرد شدند و در بررسی آنجا، قطعات ۹جسد را که در یخچال، جعبه ‌ابزار و حتی کانال کولر جاسازی شده بودند کشف کردند.

با دستگیری مرد جنایتکار درحالی‌که رسانه‌ها به او لقب «قاتل توییتر» داده بودند، بازجویی از وی آغاز شد و او اعتراف کرد تمامی قربانیانش را در شبکه‌های اجتماعی شناسایی کرده است. 

او توضیح داد همه این افراد تمایل به‌ خودکشی داشتند و در شبکه‌های اجتماعی درباره راه‌های خودکشی حرف می‌زدند. برای همین آنها را فریب داده و با این ادعا که وی نیز قصد خودکشی دارد و می‌توانند با هم خودکشی کنند، این افراد را به آپارتمانش دعوت می‌کرده است. اما پس از آن به زور به دختران تجاوز و سپس آنها را خفه و اجسادشان را قطعه‌قطعه‌ می‌کرده است.

با اعترافات هولناک این مرد، محاکمه او در دادگاه آغاز شد و این در حالی بود که وکلای وی قصد داشتند عنوان کنند که چون قربانیان به مرگ رضایت داشته‌ و می‌خواسته‌اند خودکشی کنند، جرمی که تاکاهیرو مرتکب شده است سزاوار حبس است نه اعدام. 

با این حال متهم در گفت‌وگو با رسانه‌ها اظهارات وکلایش را رد کرد و گفت: وقتی می‌خواستم قربانیانم را به قتل برسانم، هیچ‌کدام از آنها رضایت نداشتند. حتی کبودی پشت گردن آنها هم نشان می‌دهد که من به اجبار و به زور به آنها حمله کرده و سپس خفه‌شان کرده‌ام.

با گذشت بیش از ۳سال از دستگیری این مرد جنایتکار، دادگاه ناحیه توکیو روز گذشته قاتل توییتر را به اتهام قتل ۹نفر به اعدام محکوم کرد.

منبع: همشهری

کد خبر 573134

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

اخبار بازار و کسب و کار

خواندنی‌ها