فرمانده انتظامی کرمان از دستگیری ۲ قاچاقچی مسلح مواد مخدر و کشف ۲۷۲ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک در عملیات مشترک پلیس غرب تهران و شهرستان بم خبر داد.

پلیس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سردار عبدالرضا ناظری، فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: ماموران پلیس مواد مخدر بم با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی ویژه غرب تهران از ورود یک محموله مواد مخدر به شهر بم مطلع و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند. تیم‌های عملیاتی پلیس، پس از ردگیری دقیق تردد قاچاقچیان، ابتدا در یکی از معابر این شهر به یک دستگاه وانت پیکان مشکوک و دستور توقف آن صادر شد که راننده با مشاهده ماموران اقدام به فرار کرد.

وی افزود: با تلاش و هوشیاری ماموران، طی تعقیب و مراقبت و با شلیک پلیس، در نهایت خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۱۰۳ کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد. در ادامه، ماموران از وجود مقادیر دیگری مواد مخدر، در منزلی در حاشیه شهر مطلع شدند و به محل مورد نظر عزیمت کردند. یک نفر از قاچاقچیان به محض مشاهده ماموران به سمت آنها شلیک کرد که در نهایت با تلاش ستودنی جانبرکفان پلیس، متهم دستگیر و از وی یک قبضه اسلحه جنگی و مقادیری مهمات کشف شد.

سردار ناظری با اشاره به این‌که در بازرسی ازاین منزل نیز ۱۶۹ کیلو و ۲۰۰ گرم تریاک کشف شد، تصریح کرد: در این عملیات یکی از بسیجیان حاضر در صحنه که با پلیس همکاری می‌کرد، مجروح شد که خوشبختانه با حضور تیم پزشکی حال عمومی وی مساعد است. پلیس به قاچاقچیان مواد مخدر اجازه نمی‌دهد تا امنیت و آرامش کشور عزیزمان را بر هم بزنند.

کد خبر 572787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار