رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از شناسایی یک پارکینگ و کشف ۷۴ دستگاه خودروی احتکاری در غرب تهران خبر داد.

پارکینگ خودروهای احتکارشده

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سردار علی ذوالقدری رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با احتکار و اخلالگران اقتصادی، روز گذشته ماموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از وجود پارکینگ احتکار خودرو در یکی از مجتمع‌های تجاری غرب تهران مطلع شدند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی، ماموران به پارکینگ مجتمع اعزام و در بازرسی از آن موفق به کشف ۷۴ دستگاه خودروی احتکاری شامل ۷۱ دستگاه خودروی مونتاژ داخل اعم از انواع پژو ۲۰۶،۴۰۵، پارس، سمند سورن، دنا معمولی، اچ سی کراس، پراید و ۳ دستگاه خودروی خارجی جک اس-۵ شدند.

رئیس پلیس امنیت عمومی پایتخت با بیان اینکه براساس نظر کارشناسان، ارزش کالاهای احتکارشده حدود۱۶۰ میلیارد ریال برآورد شده است، توضیح داد: در این خصوص یک متهم که مالک پارکینگ مذکور است تا بررسی تکمیلی موضوع و شناسایی سایر محتکران، دستگیر و به دادسرا معرفی شد.

ذوالقدری در پایان با اشاره به اینکه پلیس عزم خود را برای مبارزه جدی با محتکران و ایجاد بستری آرام و به دور از هرگونه التهاب در جامعه به کار گرفته است، گفت: پیشگیری از جرایم نیازمند عزم همگانی است.
 

کد خبر 572491

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار