معاون کل وزیر بهداشت،‌ دورهمی‌های فامیلی و خانوادگی را اصلی‌ترین عامل ابتلا مردم به بیماری کرونا برشمرد.

ایرج حریرچی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ایرج ‌حریرچی گفت: امیدواریم با اجرای هرچه بهتر طرح ملی شهید سلیمانی، بتوانیم تعداد مبتلایان و فوتی‌های ناشی از بیماری کرونا را به کمترین میزان ممکن برسانیم. شهید سلیمانی صدها کیلومتر دورتر از مرزهای جغرافیایی کشور برای تمام مردم ایران اسلامی، امنیت و آسایش به ارمغان آورده است. تمامی مسئولان درگیر در مدیریت و مقابله با بیماری کرونا باید با تمام توان و امکانات، یاریگر اجرای طرح محله محور شهید حاج قاسم سلیمانی باشند.

معاون وزیر بهداشت  افزود: هرگونه عادی‌انگاری و بی‌توجهی به ضوابط ابلاغی وزارت بهداشت، وضعیت را تغییر داده و روزهای ناگواری را در صورت آغاز موج چهارم کرونا به همراه خواهد داشت.

حریرچی شناسایی مبتلایان بی‌اطلاع و ناقل ویروس کرونا را یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های وزارت بهداشت برشمرد و گفت: این موضوع، نقش بسیار مهمی در قطع زنجیره انتقال بیماری دارد که تلاش‌ها برای عملیاتی‌کردن هرچه بهتر این موضوع ادامه دارد.

او همچنین دورهمی‌های فامیلی و خانوادگی را اصلی‌ترین عامل ابتلا مردم به بیماری کرونا برشمرد و افزود: اعمال سختگیرانه محدودیت‌ها و اجرای قانون در برابر افراد متخلف باید بیش از پیش مورد توجه متولیان امر قرار گیرد.

کد خبر 571741

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار