نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس گفت: بسیاری از اطلاعات دانشمندان هسته‌ای کشورمان با بازرسی‌های آژانس لو رفته است؛ بنابراین پای آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید از مراکز هسته‌ای کشورمان کوتاه شود.

جلال رشیدی کوچی

به گزارش همشهری آنلاین به نقلب از خانه ملت، جلال رشیدی کوچی با اشاره به افشای گزارش محرمانه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد برنامه هسته ای ایران اشاره کرد و گفت: عده ای در داخل کشور اصرار دارند که بازرسی‌های آژانس به مراکز هسته‌ای تداوم داشته باشد؛ متاسفانه این‌ها نگاهشان به گونه‌ای بوده که با ماندن آژانس و بازرسی‌هایی که انجام می‌دهد امیدی برای مذاکره مجدد باقی خواهد ماند تا بتوانند به اهداف خود برسند و چنین موضوعی امید واهی محسوب می‌شود.

نماینده مردم مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد در مجلس شورای اسلامی افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی اجازه نخواهند داد که بیش از این تفکر غربزده و غربگرای داخل کشور برای مردم کشورمان بحران‌هایی را ایجاد کنند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وقتی اطلاعات محرمانه هسته‌ای کشورمان قبل از اینکه بخواهد در آژانس بین‌المللی  انرژی اتمی مطرح شود در اختیار رسانه‌ها قرار می‌گیرند این موضوع نشان می‌دهد که با چگونه افرادی سر و کار داریم.

وی اظهار کرد: هرچه زودتر باید پای آژانس از مراکز هسته‌ای کشورمان کوتاه شود و با چنین اقدامی بدون شک مردم منتفع خواهند شد؛ تا چه زمانی باید کشور از جاسوسی‌های آژانس دچار آسیب شود.

رشیدی کوچی تصریح کرد: اطلاعات دانشمندان هسته‌ای کشورمان با همین بازرسی‌ها لو رفته و مورد ترور قرار گرفتند؛ بنابراین هرچه سریعتر این بازررسی‌ها بایستی محدود و متوقف شود تا در حقیقت کشور از یک بحران خارج شود.

عضو مجمع نمایندگان استان فارس عنوان کرد: عده‌ای که به مذاکره دلخوش کردند و تصور می‌کنند با کرنش کردن در برابر غرب می‌توانند به خواسته های خود برسند باید بدانند یک خیال خام و باطلی بوده که هیچگاه به آن دست پیدا نخواهند کرد چرا که آبی از غرب برای ما گرم نخواهد شد.

کد خبر 570401

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار