مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی درباره خودکشی یک دختر نوجوان در مرکز نگهداری دختران آسیب‌دیده این استان که پنجشنبه شب گذشته رخ داد، توضیحاتی را ارائه کرد.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایلنا، حمیدرضا پوریوسف مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی گفت: متاسفانه این خبر صحت دارد و یکی از دختران ما در مرکز ساماندهی دخترانِ در معرض آسیب، روز پنجشنبه (۶ آذر) اقدام به خودکشی کرد.

وی ادامه داد: این دختر ۱۵ساله که پدر او در زندان بوده و مادرش اعتیاد داشت، حدود ۶ ماه پیش  با حکم قضایی به مرکز نگهداری دختران در معرض آسیب بهزیستی منتقل شد. این دختر به افسردگی دچار شده بود و پنجشنبه شب اقدام به خودکشی کرد و با این که عوامل اورژانس به محل آمدند، نتوانستند کاری برای او انجام دهند.

پوریوسف گفت: علت وقوع این حادثه در دست بررسی است، اما همانطور که گفتم، این دخترخانم دچار افسردگی شده بود و تحت درمان بود.

وی درباره خانواده این دختر گفت: پدر این دختر در زندان است و مادرش پس از درمان اعتیاد به دلیل نداشتن مکان مشخصی برای استقرار، امکان نگهداری از دخترش را نداشت.

مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا از مسئولان بهزیستی فردی در خصوص این ماجرا بازداشت شده است، گفت: کسی در بازداشت نیست اما معاون دادستان دستور بررسی داده‌اند.

کد خبر 568557

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار