معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران گفت: همه دستگاه‌های دولتی این استان به غیر از آن دسته که خدمات ضروری ارائه می‌کند از امروز هشتم آذر ماه تعطیل می‌شود.

اداره

به گزارش همشهری‌آنلاین و به نقل از روابط عمومی استانداری تهران، غلامرضا عباس‌پاشا معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران گفت: با توجه به اعلام معاون محترم رئیس‌جمهوری و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص به حداقل رسیدن حضور کارکنان در شهرهای با وضعیت قرمز، کارمندان دولت از امروز تا ۱۴ همین ماه و به منظور قطع انتقال شیوع بیماری کوویدـ۱۹ از حضور فیزیکی در محل کار معاف هستند.

وی ادامه داد: حضور کارکنان در موارد ضروری بنا به تشخیص بالاترین مقام مسئول دستگاه اجرایی حداقل تا سقف یک‌سوم امکان‌پذیر بوده و فقط حضور مدیران و معاونان دستگاه‌های اجرایی استانی و شهرستانی الزامی است.

معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار تهران با تاکید بر اینکه حضور کارکنان برای ارائه خدمات ضروری براساس تشخیص بالاترین مقام اجرایی صورت می‌پذیرد، افزود: در این ایام نظارت بازرسان ویژه‌ استانداری و فرمانداری‌ها جهت رصد شرایط تشدید می‌شود.

عباس پاشا گفت: در صورت مشاهده عدم اجرای کامل دستورالعمل‌های بهداشتی مطابق مصوبه ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا، اعمال قانون توسط دستگاه‌های مربوطه صورت می‌گیرد.

گفتنی است؛ انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران، روز گذشته جمعه طی گفت‌وگویی اعلام کرده بود که امروز تعطیلی یک هفته‌ای ادارات ابلاغ می‌شود.

دولت از ابتدای آذر محدودیت کرونایی هوشمندی را به مدت دو هفته در دستور کار خود قرار داد که در هفته اول میزان حضور کارکنان دولتی یک‌سوم کل کارکنان ابلاغ شد.

جدیدترین خبرها و رویدادها را در اینستاگرام همشهری آنلاین بخوانید (کلیک کنید)

کد خبر 568525

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار