فرماندار کوهرنگ گفت: ریزش کوه در پی بارش شدید باران در شهرستان منجر به تخریب خط لوله و منبع آب روستای مازه سوخته بخش بازفت شد.

کوهرنگ

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایرنا، مرتضی زمانپور افزود: رفع این مشکل به‌سبب شدت باران، به‌راحتی امکانپذیر نیست و آب این روستا همچنان قطع است. با پایان بارش‌ها و عادی شدن شرایط جوی در منطقه عملیات بازسازی و رفع مشکل آب روستای مازه سوخته در دستور کار قرار می‌گیرد.

زمانپور با اشاره به شدت باران برف و باران در شهرستان کوهرنگ، تصریح کرد: بارش‌ها در ارتفاعات و گردنه‌ها به شکل برف است و منجر به لغزندگی محورهای ارتباطی و کندی ترددها شده است و در مناطق پایین دست به شکل بارش شدید فعال است.

فرماندار کوهرنگ با اشاره به ورود خسارت‌های جزیی به برخی واحدهای مسکونی روستایی، تصریح کرد: بارش‌ها تاکنون خسارت قابل توجهی برجا نگذاشته است، اما از آنجا که مدیریت بحران و هواشناسی نسبت به وقوع سیلاب و آبگرفتگی معابر و سیل‌ها هشدار داده‌اند، آمادگی لازم برای مقابله با هرگونه حادثه احتمالی در شهرستان ایجاد شده است.

زمانپور افزود: موادر غذایی، پوشاک و لوازم گرمایشی در راهدارخانه‌های تازار، چری، شاه‌منصوری و دهستان موگویی تامین و آرد، سوخت و دارو برای مناطق سخت‌گذر شهرستان ذخیره شده است.

شهرستان کوهرنگ از مناطق کوهستانی و برف‌گیر استان چهارمحال و بختیاری در ۹۰ کیلومتری مرکز این استان واقع شده است.

کد خبر 568508

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار