با مرگ کودک یکساله مرد بدهکار که خانه‌اش در درگیری با مرد طلبکار به آتش کشیده شده بود، تعداد قربانیان این حادثه به ۲ نفر رسید. این در حالی است که با فرار مرد طلبکار، تحقیقات پلیس برای دستگیری او همچنان ادامه دارد.

آتش سوزي

به‌گزارش همشهری آنلاین، یکشنبه گذشته ساکنان روستای بیدزرد شیراز با آتش‌نشانی تماس گرفتند و خبر از آتش‌سوزی در یکی از خانه‌های روستا دادند. پس از اطفای حریق مشخص شد که ۵عضو یک خانواده که در این خانه ساکن بودند دچار سوختگی شده‌اند.

یکی از آنها که پسربچه‌ای ۹ساله بود در همان لحظه حادثه جانش را از دست داده بود و بقیه که شامل پدر و مادر و فرزند یکساله خانواده بودند، به بیمارستان منتقل شدند. آتش‌سوزی در خانه مردی قصاب رخ داده بود که طبق گفته شاهدان و اهالی روستا، از مدتی قبل دچار مشکلات مالی فراوان شده بود.

روز حادثه، یکی از طلبکاران این مرد که به او گوسفند فروخته بود برای گرفتن طلبش به مقابل خانه او رفته بود. اما بین آنها درگیری رخ داده و در این میان مرد قصاب برای ترساندن طلبکار اقدام به پاشیدن بنزین و آتش زدن خود و خانواده‌اش کرده بود که به‌دلیل روشن بودن بخاری، خانه دچار آتش‌سوزی و انفجار شده بود.

همین آتش‌سوزی و انفجار باعث شد که پسر ۹ساله مرد قصاب در دم جانش را از دست بدهد و بقیه اعضای خانواده‌اش نیز دچار سوختگی شوند.

براساس این گزارش، درحالی‌که تلاش پزشکان برای نجات مصدومان این حادثه ادامه داشت، کودک یکساله مرد قصاب نیز بر اثر شدت سوختگی جانش را از دست داد تا قربانیان این حادثه دردناک به ۲نفر برسند.

منبع: همشهری

کد خبر 567997

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha