جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ از افزایش گشتی‌های پلیس در معابر خلوت شده پایتخت خبر داد.

محدودیت تردد خودروها

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سردار حمید هداوند جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره نظارت پلیس بر امنیت در ایام تعطیلات و محدودیت‌های کرونایی گفت: در این روزها با تعطیلی صنوف و اعلام ساعات منع تردد شاهد خلوت شدن معابر و محلات هستیم. این وضعیت در برخی مناطق مانند بازار تهران و مراکز خرید و... بیشتر به چشم می‌خورد.

وی ادامه داد: در همین راستا نیز در شرایطی که بسیاری از شهروندان به حضور در خانه دعوت شده‌اند، ماموران پلیس در آماده‌باش برای تامین نظم و امنیت هستند و حضور محسوس و نامحسوس آنان در قالب گشت‌های انتظامی بیشتر شده است. 

جانشین رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه تیم‌های گشتی از پلیس آگاهی، پلیس پیشگیری، یگان امداد، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس اماکن و... در نقاط مختلف شهر و به شکل شبانه روزی حضور دارند، گفت: این گشت‌زنی‌ها به شکل هدفمند و بیشتر در مناطقی که سابقه وقوع جرم در آنها بیشتر از قبل بوده یا خلوت‌تر شده‌ انجام خواهد شد.

هداوند افزود: علاوه بر آن از طریق دوربین‌های ترافیکی نیز وضعیت شهر رصد می‌شود، تا در این شب‌های آرام و خلوت پایتخت امنیت نیز همچون گذشته تامین شود.
 

کد خبر 567880

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار