تیم فوتبال آاس رم در هفته هشتم سری آ ایتالیا موفق شد با پیروزی پرگل مقابل پارما به جایگاه سوم صعود کند.

میخیتاریان آاس رم

به گزارش همشهری آنلاین در این بازی میزبان برتری کاملی نسبت به حریف داشت و موفق شد ۳ بار دروازه پارما را بازکند. گل‌های رم  را مایورال ۲۸و مخیتاریان ۳۲ و ۴۰ به ثمر رساندند. گل اول بازیکن ارمنی رم یکی از زیبا ترین گل های این هفته بود که با شلیکی زیبا از پشت محوطه جریمه به ثمررسید. با این نتیجه رم  با ۱۷ امتیاز در جایگاه سوم جدول قرار گرفت.

اینترمیلان هم در جوزپه مه آتزا  دست به کار بزرگی زد و در حالیکه با دوگل از تورینو عقب بود موفق شد نتیجه را به سود خود عوض کند و با نتیجه ۴ بر ۲ پیروز شد. لوکاکو مهاجم بلژیکی اینتر در این دیدار ستاره بود و ۲ گل زد و یک پاس گل داد.

در این بازی سانچز ۶۴، لوکاکو ۶۷ و ۸۴ - پنالتی و مارتینز ۹۰ موفق به گلزنی شدند. گل‌های تورینو را زازا ۴۵ و آنسالدی ۶۲ - پنالتی به ثمر رساند.

ساسولو هم در مصاف با ورونا به برتری دوبرصفر رسید تا موقتا با ۱۸ امتیاز صدر نشین شود. سمپدوریا  هم در خانه دوبریک مغلوب بولونیا شد. در حساسترین بازی این هفته امشب ناپولی در خانه میزبان آث میلان است. در حال حاضرمیلانی ها با ۱۷ امتیاز در جایگاه دوم قراردارند و ناپولی ۱۴ امتیاز در جایگاه ششم ایستاده است.

کد خبر 567050

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار