بازار سهام امروز یکشنبه ۲۵ آبانماه را صعودی آغاز کرد و شاخص کل با افزایش ۱۹ هزار و ۳۱۲ واحد در محدوده یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد قرار دارد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۴۲ شاخص کل با ۱۹ هزار و ۳۱۲ واحد افزایش رقم یک میلیون و ۲۶۶ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۱۴۳۳ واحد افزایش به رقم ۳۷۰ هزار و ۹۶۶ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۷۶۷ هزار و ۶۲۵ معامله به ارزش ۷۰ میلیارد و ۶۲۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، ایران خودرو، بانک ملت، پالایش نفت تهران، معدنی و صنعتی گل گهر نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند. همچنین صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را بر روی این بازار داشت.

فرابورس نیز با ۱۰۶ واحد افزایش رقم ۱۶ هزار و ۱۰۰ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۴۱۳ هزار و ۴۱۷ معامله انجام داده‌اند که ۲۴ میلیارد و ۴۵۶ میلیون ریال ارزش داشت.

بیمه پاسارگاد، پلیمر آریا ساسول، شرکت آهن و فولاد ارفع، فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه گذاری صبا تامین و پتروشیمی تندگویان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند. همچنین سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی این بازار داشت.

کد خبر 565167

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • IR ۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۸/۲۵
    0 0
    هرروز میمیریم وزنده میشیم فقط همین

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار