نماینده مردم رشت در مجلس دهم در رابطه با انتقاد رهبری از هتک حرمت رئیس جمهور گفت: امیدوارم برخی دوستان که در کرسی‌های مختلف سیاسی و اجتماعی هستند و تصور می‌کنند که به درجه اجتهاد رسیده‌اند، تبعیت از رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از برنا، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس دهم در رابطه با واکنش رهبری به توهین نمایندگان نسبت به دولت گفت: جایگاه رهبری طبق قانون اساسی فصل الخطاب است؛ امیدوارم برخی دوستان که در کرسی های مختلف سیاسی و اجتماعی هستند و تصور می کنند که به درجه اجتهاد رسیده اند، تبعیت از رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند. 

او در رابطه با صحبت های ذوالنوری مبنی بر اینکه اطاعت از رهبری از اوجب واجبات است اما پیگیر حقوق مردم خواهیم بود، گفت: اطاعت از رهبری اما و اگر ندارد. اطاعت، اطاعت است مخصوصا برای افرادی که نسبت به دیگران ادعای بیشتری دارند و به هرکس که شبیه آنها نباشد، تهمت ضد ولایت فقیه می زنند و خود را ولایت مدار می‌دانند. شخصی مانند لاریجانی را می توان ولایت مدار دانست زیرا پس از آن یکشنبه سیاه رسماً پشت تریبون از رهبری عذرخواهی کرد و دیگر آن کار تکرار نشد و غرورش را هم حفظ کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی افزود: پس از صحبت‌های رهبری که پدرانه و بزرگ منشانه بود، آقایان به جای عذرخواهی و اطاعت پذیری باز هم توییت ‌زدند. رهبری کاملا واضح صحبت کردند و این کار را اشتباه دانستند چه ایرادی دارد بگویید به اشتباهتان پی بردید و به توصیه رهبری، چشم بگویید؟ 

او خطاب به توهین کنندگان افزود: وقتی مردم و رهبری ناراضی هستند چه اشکالی دارد عذرخواهی کنید و بگویید تابع احساسات صحبت کردید. 

نماینده مجلس دهم در مجلس اظهار کرد: رهبری در پیام خود فرمودند از تقابل و تخریب و بداخلاقی پرهیز کنید و به سمتی بروید که کشور از این چالش، رها شود. امیدوار هستم بعد از این همه سال این فرمان رهبری را بشنوند و تفسیر دیگری نکنند.

کد خبر 560315

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار سیاست داخلی

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

وبگردی