ساشا بارون کوهن که در تازه‌ترین فیلم از مجموعه «بورات» رئیس جمهوری آمریکا و هوادارانش را حسابی دست انداخته، به توهین اخیر دانلد ترامپ پاسخی گزنده و کوبنده داد.

ساشا بارون كوهن در نقش بورات

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از دیلی میل، اندکی پس از انتشار «بورات ۲» که در بخش‌هایی از آن بازیگر زن فیلم در موقعیتی زننده کنار رودی جولیانی (مشاور نزدیک ترامپ رئیس جمهوری آمریکا) قرار می‌گیرد یا آزادانه در فضای کاخ سفید راه می‌رود، ترامپ کوشید آن را بی‌اهمیت جلوه دهد. او روز جمعه در ایر فورس وان (هواپیمای ویژه رئیس جمهوری ایالات متحده) درباره اینکه آیا فیلم را دیده و چه پاسخی برای بارون کوهن دارد، گفت: «من اصلا او را بامزه نمی‌دانم و کوهن از نظر من حال به هم زن است.»

تقریبا یک روز پس از رسانه‌ای شدن این سخنان ترامپ، کمدین و بازیگر ۴۹ ساله انگلیسی عصر شنبه در صفحه رسمی خود در توییتر این‌گونه پاسخ او را داد: «دانلد، من سپاسگزارم که رایگان برای بورات تبلیغ کردی. حرفت را قبول دارم و من هم تو را بامزه نمی‌دانم. با این حال، یک دنیا دارند به تو می‌خندند. من همیشه دنبال دلقک‌هایی می‌گردم که نقش نژادپرست‌ها را بازی کنند و تو هم که پس از ۲۰ ژانویه دنبال کار می‌گردی. بیا با هم مذاکره کنیم!»

اشاره مستقیم بارون کوهن به پایان دوره ریاست جمهوری فعلی در روز ۲۰ ژانویه و احتمال بیرون رفتن ترامپ از کاخ سفید با پیروز شدن جو بایدن در انتخابات سوم نوامبر است. پس از آنکه جولیانی با دست یافتن به محتوای رایانه شخصی پسر بایدن برخی اسناد و تصاویر را علیه رقیب دموکرات منتشر کرد، نمایش «بورات ۲» با حضور زننده شهردار پیشین نیویورک در آن ورق را کاملا به سود بایدن برگردانده و ترامپ و هوادارانش را در موضع ضعف قرار داده است.

ضمن اینکه مقام‌های امنیتی کاخ سفید هنوز نمی‌دانند ماریا باکالووا، بازیگر بلغاری و همبازی ساشا بارون کوهن در «بورات ۲» چکونه وارد محدوده محل زندگی رئیس جمهوری آمریکا شده و آزادنه در آن قدم زده است. برخی کارشناسان معتقدند اگر بایدن در انتخابات سوم نوامبر بر ترامپ پیروز و رئیس جمهوری آمریکا شود، باید بخشی از موفقیت خود را به زمان‌بندی مناسب نمایش «بورات ۲» بنویسد؛ فیلمی که از ده‌ها اقدام تبلیغاتی علیه ترامپ موفق‌تر عمل کرده است.

کد خبر 560002

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار