مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره استقلال درباره وضعیت علی کریمی توضیحاتی داد.

علی کریمی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، مهدی عبدیان عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره وضعیت بدهی‌های این باشگاه گفت: دو هفته پیش و در جلسه هیئت مدیره، تقسیم کاری میان اعضای هیئت مدیره صورت گرفت و هر یک از اعضا وظیفه‌ای را برعهده گرفت. همه تلاش ما بر این بود تا بدهی‌های باشگاه استقلال از جمله پول دیاباته، شفر، جپارف و ... را تهیه کنیم و با پرداخت بدهی‌ها پنجره نقل و انتقالاتی استقلال را باز کنیم. به همین خاطر خلیل‌زاده به ترکیه رفت تا پول شفر را به حسابش واریز نمایند و امروز هم بخش اول پول شفر پرداخت شده است. ان‌شاءالله در این هفته و نهایتا اوایل هفته بعد پول شفر به طور کامل به حسابش واریز می‌شود.

وی درباره وضعیت علی کریمی هم گفت: علی کریمی احتمالا فردا به تهران می‌آید. در این مدت به طور تلفنی با کریمی و حضوری با مدیر برنامه‌هایش صحبت کرده‌ام. کریمی استقلال را دوست دارد و برای تیم خود زحمت زیاد کشیده است. ما هم پیشنهاد خود را به او داده‌ایم و امیدواریم در نهایت اتفاقی رخ دهد که هواداران را خوشحال کند.

عضو هیئت مدیره استقلال در پایان افزود: تمام دغدغه مسئولان باشگاه این روزها حل مشکلات است، تا استقلال پر قدرت وارد لیگ شود و با گرفتن نتایج خوب دل هواداران را شاد کند. در این راه هواداران واقعی استقلال می‌توانند با آرامش خود به استقلال کمک کنند. به دنبال تحریکات برخی هوادار نمای استقلال که در فضای مجازی به دنبال تخریب استقلال هستند، نباشند و کمک کنند تا بتوانیم مشکلات استقلال را حل کنیم.

کد خبر 558627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار