بازار سهام امروز دوشنبه ۲۸ مهرماه را کاهشی آغاز کرد و شاخص کل با افت ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد به کانال ۱.۴ میلیون واحد بازگشت و هم اکنون در محدوده یک میلیون و ۴۷۳ هزار واحد قرار دارد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۰:۱۷ شاخص کل با ۴۰ هزار و ۲۷۸ واحد کاهش رقم یک میلیون و ۴۷۳ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۳۹۲۲ واحد کاهش به رقم ۴۰۲ هزار و ۵۱۵ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت ۲۱۱ هزار و ۸۶۸ معامله به ارزش ۲۱ میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال انجام داده‌اند.

فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین،  معدنی و صنعتی گل گهر، پالایش نفت اصفهان، پالایش نفت تهران و صنایع پتروشیمی خلیج فارس نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی بورس گذاشتند.  

فرابورس نیز با ۳۱۷ واحد کاهش رقم ۱۷ هزار و ۴۰۴ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۱۸۰ هزار و ۲۹ معامله انجام داده‌اند که ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال ارزش داشت.

هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه، پلیمر آریا ساسول، سرمایه گذاری مالی سپهر صادرات، پتروشیمی زاگرس،  فولاد هرمزگان جنوب، فرابورس ایران و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند.  

کد خبر 558419

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 18
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • غلامحسین محمد نژاد IR ۱۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۲۸
    99 2
    احتمالا هنوز حقوقی ها و هولدینگ های بزرگ رانت خوار مالی به حد کافی سیر نشده اند و تا اندک پس انداز مردم بدبخت و بیچاره را صفر نکنند ول کن نیست . البته تشکر می کنیم از مدیریت محترم سازمان بورس ؛ وزیر محترم اقتصاد و سایر حکومت مداران که این راه را برای این عزیزان هموار می کنند .

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار