معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور به توییت کنایه آمیز مجتبی رضاخواه، نماینده تهران در مجلس واکنش نشان داد و نوشت: امام راحل آنرا ( تسخیر سفارت آمریکا) انقلاب دوم نامیدند و معاندین آن را در سطح بالا رفتن از دیوار خفیف کردند. شما اما با چاشنی زشت جنسیتی توهینِ مضاعف کردید.

معصومه ابتکار

به گزارش همشهری آنلاین، پس از واکنش معصومه ابتکار به حمله کنندگان به روحانی و انتقاد از برآشفتن مخالفان دولت، مجتبی رضاخواه نماینده مجلس در یک توییت به معصومه ابتکار پاسخ  داد و در حساب کاربری‌اش در توییتر نوشت:  «سرکار خانم ابتکار گفته‌اند که قرآن کریم طالب صلح در خانواده است و بعد معترض شده که چرا از سخن رییس‌جمهور برآشفتید! به عبارت ساده‌تر ایشان مشکل آمریکا با ایران را مشکل زناشویی می‌داند! این سطح از تحلیل به کنار، اما آیا شما بخاطر مشکلات زناشویی از دیوار سفارت آمریکا بالا رفتید؟!»

پس از این واکنش نماینده تهران در مجلس،  ابتکار به رضاخواه پاسخ داد و در حساب کاربری اش در توییتر نوشت: «آقای رضاخواه،از شما که هم سن فرزند من هستید، بعنوان نماینده مجلس، بعید بود از کنایه معاندین به تسخیر سفارت آمریکا استفاده کنید. شما بیاد ندارید ولی امام راحل آنرا انقلاب دوم نامیدند و معاندین آن را در سطح بالا رفتن از دیوار خفیف کردند، شما اما با چاشنی زشت جنسیتی توهینِ مضاعف کردید.»

کد خبر 558272

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار