کبری رفیعی در خصوص آخرین وضعیت آب‌ و هوایی چند روز آینده کشور گفت: طی ۵ روز آتی برای بیشتر نقاط کشور جوی آرام، آسمان صاف خواهد بود اما در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران و کرج انتظار غبار محلی را داریم.

هوا

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از میزان، وی ضمن اشاره به اینکه میزان غلظت آلاینده‌های هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت به ویژه تهران و کرج افزایش می‌یابد، ادامه داد: طی ۳ روز آینده در جنوب سیستان ‌و بلوچستان، کرمان، هرمزگان احتمال باد و خیزش گرد ‌و غبار وجود دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: آسمان تهران امروز صاف و در برخی ساعات غبار محلی دارد و فردا هم همین شرایط برای آن پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: حداکثر دمای این شهر امروز ۲۳ و فردا ۲۳ درجه بالای صفر می‌رسد و حداکثر دما امروز در تهران با ۲۳ درجه بالای صفر خواهد رسید. حداقل دمای امروز تهران ۱۲ درجه سانتی‌گراد است و پیش‌بینی می‌شود فردا به ۱۲ درجه سانتی‌گراد برسد.

رفیعی توضیح داد: امروز شهرکرد با دمای حداقل ۵ درجه زیر صفر و بعد از آن کرمان و همدان و بجنورد به زیر صفر رسید و سردترین مراکز استان هستند و دیروز اهواز با ۳۸ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین مرکز استان بوده‌ است.

کد خبر 557566

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار