باشگاه النصر عربستان برای برنده شدن در شکایت علیه باشگاه پرسپولیس دو وکیل خارجی استخدام کرد.

النصر پرسپولیس

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از  ایسنا باشگاه النصر عربستان اصرار زیادی به اثبات تخلف باشگاه پرسپولیس دارد. النصر که در دیدار نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس تن به شکست داد می خواهد که در خارج از میدان خود را پیروز کند و به فینال برسد.

علی المرشود، کارشناس برنامه الدیوانیه در عربستان اعلام کرد باشگاه النصر برای برنده شدن در اعتراض به پرسپولیس دو وکیل غیر عربستانی استخدام کرده است.

باشگاه النصر شکایت خود را تقدیم AFC کرده است و قرار است که کنفدراسیون فوتبال آسیا رای نهایی خود را درباره این شکایت امروز اعلام کند.

نکته بسیار عجیب این که باشگاه عربستانی باوجود آن که تنها دو روز از بازی نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا می‌گذرد اما نه تنها شکایت‌نامه خود را به AFC فرستاده است بلکه دو وکیل آن هم غیر عربستانی استخدام کرده است و این نشان می‌دهد که چه تلاش زیادی برای اثبات تخلف پرسپولیس دارد.

روز گذشته مهدی تاج نایب رئیس کنفدارسیون فوتبال آسیا  با انتشار پیامی در استوری اینستاگرامش به هواداران فوتبال در کشور اطمینان خاطر داده که هیچ خطری از بابت شکایت النصر باشگاه پرسپولیس را تهدید نمی کند.

کد خبر 555080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار