احمد سعادتمند با انتشار اسناد مذاکراتش با وکیل استراماچونی پاسخ سرمربی ایتالیایی را داد.

احمد سعادتمند

به گزارش همشهری آنلاین سعادتمند با انتشار تصاویری از گفتگوی متنی خودش با فردریکو پاستورلو، وکیل استراماچونی به نوعی مستندات مذاکره با سرمربی ایتالیایی را منتشر کرد تا به این شکل پاسخ ادعای استراماچونی را بدهد. 

سعادتمند با انتشار متنی نوشت: 

صادقانه بدون واسطه با ورود به خاک ایتالیا در شرایط خاص کرونایی مذاکرات رسمی و جدی چندین ساعته را در طول دو روز کاری صبح و عصر در هتل کالکشن رم انجام دادیم.

متنی که توسط سعادتمند منتشر شده به شرح زیر است

"فدریکوی عزیز، ما بسیار خوشحالیم که در آخرین مراحل توافق هستیم و همانطور که می دانید از ۱۰ سپتامبر در دوحه خواهیم بود و اکنون وکیل ما و شما در حال آماده سازی پیش نویس توافق نامه هستند، ما به شما و آندره پیشنهاد می‌کنیم در این رقابت‌ها (لیگ قهرمانان آسیا) مهمان ویژه‌ما برای دیدن بازی‌ها باشید و همچنین می‌توانیم توافق نامه را در دوحه نهایی کنیم و آن را امضا کنیم و دوباره می‌دانید که پس از این بازی‌ها ، آماده سازی برای فصل جدید لیگ ایران آغاز می‌شود. منتظر پاسخ شما هستیم. بعداً همدیگر را می‌بینیم"

پاسخ منتشر شده توسط سعادتمند از پاستورلو نقل شده:

ما بسیار خوشحالیم که در آخرین مراحل توافق هستیم و همانطور که می‌دانید در آن قرار خواهیم گرفت. رئیس محترم، موقعیت استراماچونی کاملاً واضح است. تا زمانی که همه چیز ۱۰۰٪ ثابت و انجام نشود او به جایی نمی‌رود. 

۱) پرداخت ۹۰۰ هزار خالص بر روی حساب بانکی ایتالیایی وی

۲) تأیید فدراسیون فوتبال ایران مبنی بر اینکه وی مجاز به بازگشت به کار در ایران است

۳) امضای قرارداد جدید مناسب به مبلغ ۱.۳۵۰.۰۰۰ یورو خالص برای وی و کارکنان او

او با وکیل ما موافقت کرده تا زمانی که این ۳ کار انجام نشود متاسفم اما آقای استراماچونی به جایی نخواهد رفت. از شما برای درک متقابل متشکرم. 

کد خبر 553310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار