یحیی گل محمدی در نشست خبری بازی برابر السد گفت پرسپولیس همیشه به فوتبال تهاجمی شهرت داشته است.

يحيي

به گزارش همشهری آنلاین پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا ساعت 17:10 روز یکشنبه در ورزشگاه اجوکیشین به مصاف تیم السد قطر خواهد رفت. 

یحیی گل محمدی صبح امروز شنبه در نشست خبری قبل از این بازی گفت: با بهترین و قوی ترین تیم های این مسابقات باید بازی کنیم. با مربی خوبی که دارند یکی از مدعیان کسب جام هستند.

سرمربی پرسپولیس افزود: ما با عملکرد خوبمان در بازی های قبلی توانایی های خودمان را نشان دادیم و یک ستاره داریم که آن هم تیم پرسپولیس است. تیم حریف ستاره های خیلی زیادی دارد و می تواند خطرساز باشد.

وی درباره شرایط بازیکنان پرسپولیس تاکید کرد: در چند بازی اخیر نشان دادیم تیمی به معنای واقعی هستیم. کار سختی مقابل السد داریم و باید تمرکز زیادی داشته باشیم تا ستاره های حریف را مهار کنیم. لازم است از فرصت های خودمان خوب استفاده کنیم و مثل بازی قبل عملکرد خوبی داشته باشیم.

گل محمدی افزود: به بازیکنانم به شخصه خیلی امیدوارم. اگر باور به برد داشته باشیم مطمئنا خواهد افتاد.

سرمربی پرسپولیس راجع به توجه کادر فنی به بازی با السد تاکید کرد: آنها در خطوط مختلف بازیکنان خیلی خوبی دارند. آنها مربی باهوشی دارند و این کار را برای همه سخت می کند. به هر حال ما هم پرسپولیس هستیم و هدف هایی را برای خودمان تعیین کردیم. برای اهداف خودمان حاضریم وفاداری کنیم.

وی یادآور شد: به قول سیدجلال ما پرسپولیس هستیم و برای خودمان هدف های بزرگی را تعیین کنیم. حاضریم فداکاری کنیم و از جان خودمان هم بگذریم تا باعث افتخار هواداران باشیم. می دانیم آنها منتظر نتیجه بازی فردا و خبرهای خوب از جانب بازیکنان هستند.

گل محمدی گفت: بعضی ها باور نکردند چند بازیکن با مصدومیت و یک نفر با شکستگی پا بازی کرد. بچه ها از جان مایه می گذارند. بازیکنانم به زور دارو بازی می کنند.

گل محمدی در پاسخ به برنامه ریزی های این تیم در امر گلزنی با توجه به چهار گلی که مقابل الشارجه امارات به ثمر رساندند افزود: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. هر تیمی زود به گل برسد بازی راحت تر خواهد شد. امیدوارم مثل بازی با الشارجه مقابل السد هم همین اتفاق بیفتد. ما پرسپولیس  هستیم و همیشه به تیمی تهاجمی معروفیم. فردا هم به همین شکل خواهد بود. از بازیکنان خواسته ام هرگز عطش گلزنی آنها کم نشود.

سرمربی پرسپولیس گفت: شرایط سختی است و السد در بازی قبلی به بازیکنان خود استراحت داده است. شرایط خوبی دارند. امیدوار هستیم عملکردی که جلوی الشارجه داشتیم مقابل السد هم داشته باشیم.

کد خبر 552307

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار