ژاوی هرناندز سرمربی السد قطر سابقه چند بار رویارویی با پرسپولیس و البته حذف تلخ برابر این تیم را در کارنامه اش دارد.

ژاوی

به گزترش همشهری آنلاین ژاوی هرناندز سرمربی السد که  تجربه چند بار حضور در برابر پرسپولیس را داشته به بازیکنان خود در خصوص نقطه قوت این تیم هشدار داد. 

 الوطن در این مورد گزارش داده که، السد در یکی از حساس ترین دیدارهای یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عصر یکشنبه به مصاف پرسپولیس خواهد رفت.

ژاوی  قبل از این رویارویی حساس به شاگردانش درباره تمرکز در خط دفاعی هشدار داد.

الوطن نوشت: ژاوی به شاگردان خود گفت که اشتباهات در خط دفاعی به هیچ وجه قابل قبول نیست. خط دفاعی السد اشتباهات بدی در دیدارهای قبلی داشته است و در دیدار برابر پرسپولیس حق تکرار این اشتباهات را ندارد.

این روزنامه قطری در ادامه نوشت: کادر فنی السد باتوجه به خط حمله بسیار خوبی که پرسپولیس دارد به مدافعان تیمش هشدار جدی داده است به ویژه اینکه نماینده ایران در دیدار قبلی خود توانست ۴ گل برابر الشارجه به ثمر رساند. السد برای پیروزی در این بازی باید خط دفاعی بدون اشتباهی داشته باشد و ژاوی به شاگردانش به ویژه در خط دفاعی تاکید کرده که باید با نهایت تمرکز برابر نماینده ایران به میدان روند.

پرسپولیس به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کرد این  درحالی است که السد بعد از النصر عربستان به عنوان تیم دوم به دور بعد راه پیدا کرد.

کد خبر 552188

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار