جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
۰ نفر

علی دشتی در فاصله ۴۸ ساعت تا دیدار استقلال در مقابل پاختاکور به ایران بازگشت.

دشتی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ورزش سه، این اتفاق در شرایطی رخ داد که دشتی در دیدار مقابل الاهلی دقایقی وارد زمین مسابقه شد تا به تیمش در پیروزی بزرگ و پرگل در برابر حریف عربستانی کمک کند. این بازیکن اما پس از پایان این دیدار، به همراه کاروان شهرخودرو به ایران بازگشت تا کارش را با تیم جدیدش آغاز کند.

علی دشتی در شرایطی به اردوی استقلال در دوحه ملحق شده بود که پیش از پایان فصل جدائیش از استقلال قطعی به نظر می رسید و حتی گفته می شود او فسخ قرارداد و رضایت نامه اش را از مدیران باشگاه گرفته است. اما با شرایطی که استقلال با آن مواجه بود و بازیکنان زیادی در دسترس سرمربی تیم نبودند، مدیران تیم از دشتی درخواست می کنند تا به همراه تیم در قطر حضور پیدا کند که این بازیکن با گرفتن قول مبنی بر اینکه پس از پایان رقابت های لیگ قهرمانان آسیا بتواند استقلال را ترک کند، همراه آبی پوشان به قطر رفت.

این بازیکن بوشهری بعد از دیدار مقابل الاهلی نزد کادر فنی استقلال رفته و از آنها درخواست می کند که در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند چرا که او به هر حال در ترکیب فصل آینده استقلال و ترکیب اصلی تیم در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان حضور ندارد و با توجه به عدم قرارداد، ادامه کارش در این تیم این کار حرفه ای نبوده و ممکن بود منجر به مصدومیت وی بشود.

کادر فنی استقلال با درخواست این وینگر سابق پارس جنوبی و سایپا موافقت کرده و دشتی به ایران بازگشت. این اتفاق در شرایطی رخ داده است که کمتر سابقه داشته است که بازیکنی در میانه راه یک رقابت مهم در حد لیگ قهرمانان آسیا تیم خود را ترک کند. اما هواداران استقلال که با انواع و اقسام اخبار و مشکلات مدیریتی در فصل گذشته دست و پنجره نرم کرده اند، دیگر با شنیدن این خبر چندان متعجب نخواهند شد اگرچه در تورنمنت فشرده‌ای مثل این حتی یک بازیکن هم نباید از تیم جدا شود.

نکته جالب دیگر کاروان استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، حضور کوتاه مدت و پایان کار داریوش شجاعیان و بازگشت او به ایران بود. در شرایطی که اگر تیم الوحده از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا کنار نمی کشید، قطعا داریوش شجاعیان مقابل این تیم به میدان می رفت و البته عواقبی سنگین گریبان استقلال را می گرفت.

کد خبر 552090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار