پرسپولیس در دیدار برابر الشارجه با دو تغییر احتمالی به میدان خواهد رفت.

پرسپوليس

به گزارش همشهری آنلاین پرسپولیس در حالی امشب باید به مصاف الشارجه برود که در برابر این تیم نیاز به کسب هر ۳ امتیاز دارد. یحیی در واقع باید امشب ترکیبی را راهی میدان کند که هم در برابر خط حمله زهردار تیم اماراتی دروازه پرسپولیس را بسته نگه دارد و هم اینکه در برابر این تیم موفق به گلزنی شود.


در خط دروازه پرسپولیس بدون تغییر مقابل حریف قرار خواهد گرفت. حامد لک که در نهایت در سومین بازی و از روی نقطه پنالتی دروازه‌اش باز شد، این بار مقابل الشارجه به دنبال حفظ دروازه و کمک به صعود تیمش خواهد بود.

زوج خط دفاعی پرسپولیس در این بازی را کنعانی زادگان و شجاع تشکیل خواهند داد تا با خروج احتمالی سیدجلال حسینی، سعید آقایی در سمت چپ خط دفاعی این تیم قرار بگیرد. آقایی بعد از مصدومیت به تمرینات گروهی پرسپولیس بازگشته بود.  مدافع راست پرسپولیس در این بازی هم سیامک نعمتی خواهد بود تا دفاع چهار نفره سرخها شکل بگیرد.

در خط میانی هم احتمال تغییراتی وجود خواهد داشت. کمال کامیابی‌نیا این بار از ترکیب اصلی خارج می‌شود تا احمد نوراللهی محور خط هافبک سرخ‌ها شود و در کنار میلاد سرلک ضمن حفظ دروازه خودی به دنبال راهی برای تسلیم کردن حریف نیز باشند. احسان پهلوان در سمت چپ و بشار رسن در سمت مخالف دیگر انتخاب‌های احتمالی یحیی گل محمدی خواهند بود که این بار به شاگردان توصیه زیادی برای اضافه شدن به باکس تهاجمی و سود بردن از موقعیت ها را کرده است.


در خط حمله نیز باید باز هم شاهد حضور زوج عیسی آل کثیر و وحید امیری بود. زوجی که البته در ۳ بازی اخیر موفق به گلزنی نشده اند و این بازی پرسپولیس نیاز مبرمی به باز کردن دروازه الشارجه توسط آنها دارد.

ترکیب احتمالی پرسپولیس

حامد لک،شجاع خلیل زاده، محمد حسین کنعانی‌زادگان، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، بشار رسن، سیامک نعمتی، احسان پهلوان، وحید امیری، عیسی آل کثیر

کد خبر 551939

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار