بازار سهام امروز چهارشنبه ۲ مهرماه در ساعات اولیه روندی صعودی داشت و شاخص کل تا ۴۰ هزار واحد پیش رفت اما در میانه راه با افت همراه شد و در نهایت با افزایش ۳۰ هزار و ۲۷۴ واحدی بر سکوی یک میلیون و ۶۱۱ هزار متوقف شد.

بورس هوم پيج

به گزارش همشهری آنلاین، در معاملات امروز بازار سرمایه تا ساعت ۱۲:۳۰ شاخص کل با ۳۰ هزار و ۲۷۴ واحد رشد رقم یک میلیون و ۶۱۱ هزار واحد را بر روی نماگر اصلی بازار به ثبت رساند. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز با ۵۵۱ واحد مثبت به رقم ۴۱۳ هزار و ۴۳۰ واحد رسید. معامله‌گران امروز تا این ساعت یک میلیون و ۴۹۲ هزار معامله به ارزش ۱۴۴ میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال انجام داده‌اند.

صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر، س. نفت و گاز و پتروشیمی تامین، معدنی و صنعتی چادرملو و بانک ملت نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند.

فرابورس نیز با ۳۲۲ واحد رشد رقم ۱۸ هزار و ۳۵ واحد را ثبت کرد. معامله‌گران این بازار تا این ساعت ۶۵۸ هزار و ۷۴۴ معامله انجام داده‌اند که ۳۱ میلیارد و ۱۶۸ میلیون ریال ارزش داشت.

پلیمر آریا ساسول، سرمایه‌گذاری صبا تامین، پتروشیمی مارون، پتروشیمی تندگویان، بانک دی، بیمه پاسارگاد و سنگ آهن گهر زمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.

کد خبر 551694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار