رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی درباره اجرای طرح نوبت‌دهی اینترنتی برای خدمت شماره‌گذاری و تعویض پلاک در ۱۰ استان کشور توضیحاتی ارائه داد.

تعویض پلاک

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی محمدی رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی گفت: حسب دستور ریاست پلیس راهور ناجا و با هدف گسترش خدمات الکترونیکی نیروی انتظامی، طرح نوبت‌دهی اینترنتی برای حضور در مراکز تعویض پلاک به مرحله اجرا درآمد که در جریان آن سامانه nobatdehi.epolice.ir برای دریافت نوبت اینترنتی ایجاد شد.

وی با بیان اینکه در فاز اول اجرای این طرح دریافت نوبت برای خدمات شماره‌گذاری و تعویض پلاک در تمام مراکز شماره‌گذاری و تعویض پلاک تهران به صورت اینترنتی درآمد، توضیح داد: با اقدامات انجام‌شده از روز شنبه ۲۹ شهریور ارائه خدمات شماره‌گذاری در تمامی مراکز تعویض پلاک تهران از طریق نوبت‌دهی اینترنتی خواهد بود و همچنین در استان‌های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، فارس، گیلان، کرمانشاه، البرز، یزد و قم نیز این طرح اجرا خواهد شد.

به گفته محمدی، در حال حاضر زمان نوبت‌دهی نهایتا یک روز است و فرد می‌تواند برای روز بعد نوبت دریافت کند، البته در مواردی حتی برای همان روز نیز ظرفیت دریافت نوبت وجود داشته است.

رئیس مرکز شماره‌گذاری پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا درباره افرادی که نوبت اینترنتی دریافت‌کرده‌اند، گفـت: این افراد حتما در ساعت اعلام‌شده در مرکز حضور داشته باشند، اطلاعات این افراد در قسمت ورودی مراکز تعویض پلاک وجود دارد و به راحتی می‌توانند وارد شوند. همان‌طور که گفتم لازم است حتما در همان زمان اعلام‌شده حضور پیدا کنند و اگر بعد از زمان اعلامی هم در محل حاضر شوند، امکان ارائه خدمات به آنان وجود نخواهد داشت و باید نوبت دیگری دریافت کنند.

وی افزود: این طرح به زودی در دیگر استان‌های باقیمانده نیز اجرایی خواهد شد.
 

کد خبر 550102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار