فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی پرده از راز قتل کودک شش ساله‌ای که بر اثر بدرفتاری‌ها و ضرب و شتم زن‌عمویش جان داده بود برداشته شد و فرد جنایتکار روانه زندان شد.

دستگیری خانم

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ کامران ملکی در این خصوص گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر فوت مشکوک یک پسربچه شش‌ساله در یکی از بیمارستان‌های اشتهارد، بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت. در بررسی‌های اولیه مشخص شد والدین متوفی از یکدیگر جداشده‌اند و این کودک در منزل عمویش زندگی می‌کرده و برابر اظهارات همسر عموی این کودک شش‌ساله؛ او در حین بازی کردن از پله‌ها سقوط کرده و پس از انتقال به بیمارستان فوت کرده است. در ادامه کارآگاهان با دریافت نظریه پزشک قانونی متوجه شدند متوفی براثر شدت ضربات وارده فوت کرده و صدمات وارده نمی‌تواند براثر سقوط از پله حادث‌شده باشد و با توجه به تناقض‌گویی زن‌عموی مقتول، با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر و برای بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اشتهارد، استان البرز اظهار کرد: در تحقیقات تخصصی و تکمیلی کارآگاهان، متهم به‌ناچار لب به اعتراف گشود و عنوان کرد که از ابتدا مخالف حضور فرزندان برادرشوهرش در منزلشان بوده و بر سر این موضوع با همسرش اختلاف داشته، بنابراین در روز حادثه اقدام به خیس کردن کف زمین کرده و با وانمود به این قضیه که پسربچه شش‌ساله اقدام به ریختن آب کرده است او را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد. کودک خردسال براثر شدت ضربات وارده بی‌هوش شده که پس از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست می‌دهد.

سرهنگ ملکی بیان کرد: متهم پس از صدور قرار وثیقه قانونی، روانه زندان شد، دیدگاه بسیاری از افراد این است، آن‌هایی که کودک‌آزاری می‌کنند، بیمار روانی هستند یا رفتار مجرمانه دارند درحالی‌که ممکن است این‌گونه نباشد بلکه این‌گونه افراد توان کنترل خشم خود را نداشته یا در اثر برخی از اختلافات خانوادگی و بغض و کینه دست به جنایت می‌زنند، بنابراین کنترل حرکات و رفتارها در حین عصبانیت می‌تواند از وقوع حوادث تلخ و ناگوار این‌چنینی پیشگیری کند.

کد خبر 549552

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار