معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خودکشی ۴ جوان را در دریای خزر به دلیل بازی نهنگ آبی تکذیب کرد و درباره علت غرق شدن آنها توضیح داد.

غرق شدن

به گزارش همشهری آنلاین، ۴ پسر جوان از مدتی قبل در یک بازی موبایلی با یکدیگر آشنا شدند. آنها هر روز در گروهی که درست کرده بودند وارد می‌شدند و با یکدیگر بازی می‌کردند. بازی این گروه دوستانه ادامه داشت تا اینکه آنها که هر کدام اهل یکی از شهرهای کشور بودند، تصمیم گرفتند یکدیگر را ببینند. به این ترتیب آنها چند روز قبل از شهرهای تبریز، اردبیل، ایذه و اصفهان راهی ساحل محمودآباد شدند. آنها عصر روز یکشنبه برای تفریح به ساحل رفته بودند اما در حادثه‌ای عجیب ۳ نفرشان در دریا غرق شدند.

  • فینال نهنگ آبی/ حادثه به روایت پلیس

به ‌دنبال غرق شدن ۳ پسر جوان در دریا شایعه‌های زیادی درباره خودکشی آنها مطرح شد. برخی منابع خبری اعلام کردند آنها به‌ دلیل بازی نهنگ آبی دست به‌ خودکشی زده‌اند. 

انتشار خبر خودکشی ۳ پسر جوان در دریا موجب بهت و حیرت همه شد و خبر آن در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌ها دست به‌ دست می‌شد تا اینکه ساعتی بعد پلیس خودکشی آنها را به خاطر بازی نهنگ آبی تکذیب کرد و گفت آنها دچار حادثه شده‌اند.

سرهنگ سید جعفر ساداتی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران در این‌ باره گفت: این حادثه روز یکشنبه در خیابان معلم محمودآباد، ساحل ۱۴ اتفاق افتاد و بلافاصله تحقیقات پلیس در این خصوص آغاز شد.

وی ادامه داد: مأموران با حضور در محل حادثه دریافتند ۴ جوان از شهرهای تبریز، اردبیل، ایذه و اصفهان هنگام شنا در منطقه ممنوع غرق شده‌اند که با حضور به‌موقع ناجیان غریق ۲ نفر از آنان از آب بیرون کشیده شدند و ۲ نفر دیگر به ‌علت خفگی در دریا غرق شدند.

سرهنگ ساداتی در ادامه گفت: با انتقال ۲ مصدوم این حادثه به مرکز درمانی یکی دیگر از آنان نیز به ‌علت شدت مصدومیت جان خود را در بیمارستان از دست داد.

ساداتی درباره انگیزه این ۴ جوان و انتشار خبر خودکشی آنها به خاطر بازی نهنگ آبی گفت: براساس  بررسی‌های به عمل آمده و تحقیقات از یکی از نجات‌یافتگان حادثه، این ۴ جوان در یک بازی موبایلی به ‌صورت مجازی با یکدیگر آشنا شده و برای تفریح به محمودآباد آمده بودند که هنگام شنا دچار سانحه شدند.

به گفته وی تحقیقات تکمیلی دراین‌باره ادامه دارد.

بیشتر بخوانید: خودکشی دسته‌جمعی ۴ جوان در دریای خزر | باز هم پای بازی نهنگ آبی وسط بود؟

کد خبر 547237

برچسب‌ها

پر بیننده‌ترین اخبار حوادث

دیدگاه خوانندگان امروز

پر بیننده‌ترین خبر امروز

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

دیدگاه خوانندگان

وبگردی

اخبار بازار و کسب و کار