ششمین جشنواره خاتم با موضوع داستان و روایت داستانی با الهام از ویژگی‌های شخصیتی و سیره حضرت رسول خدا(ص) برگزار می‌شود.

جشنواره خاتم

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از مهر، اعضا و مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می‌توانند با توجه به شرایط شرکت و مقررات اعلام شده در فراخوان در این مسابقه شرکت کنند. بر اساس فراخوان اعلام شده این مسابقه با توجه به نیازهای مخاطب و شرایط امروز جهان و مستند به اسناد و روایات معتبر برگزار می‌شود و آثار ارسالی باید حداکثر ۵ هزار کلمه باشد و تألیف و ارسال آثار برای همه‌ی گروه‌های سنی، پیروان همه ادیان و مذاهب و به زبان‌های مختلف آزاد است.

بر همین اساس آثاری که تنها از طریق پست و یا از طریق پایگاه اینترنتی جشنواره در فرمت‌های doc.docx و pdf به همراه نشانی دقیق پستی و الکترونیک، شماره تلفن ثابت و همراه و شرح حال کوتاهی از نویسنده ارسال شود، به بخش مسابقه راه می‌یابد. آثاری به مسابقه راه می‌یابد که پیشتر منتشر نشده یا در سایر مسابقه‌ها و رویدادها ارائه نشده باشد و آثار ارسال‌شده بازگردانده نخواهد شد.

آئین پایانی این جشنواره در اردیبهشت ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد و جوایز سه اثر برتر در هر یک از دو حوزه کودک و نوجوان و بزرگسال به ترتیب نفر اول ١٢٠ میلیون ریال، نفر دوم ۸۵ میلیون ریال و نفر سوم ۵۰ میلیون ریال اهدا می‌شود. به نفرات چهارم تا ششم نیز ۵میلیون ریال همراه با لوح تقدیر و جایزه ویژه هیأت داوران به مبلغ ۵۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر جشنواره نیز به اثر منتخب اهدا می‌شود. به نویسندگان برگزیده نوجوان نفر اول ۳۰ میلیون ریال، نفر دوم ۲۰ میلیون ریال و نفر سوم ۱۰ میلیون ریال به همراه لوح تقدیر اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۰ دی سال ۱۳۹۹ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی پستی: تهران، میدان هروی، خیابان شهید وفامنش، خیابان آزادی، خیابان شهید افتخاریان، کوچه مریم، شماره ۲۳، کدپستی ۱۶۶۹۷۴۷۴۱۴ دفتر نشر فرهنگ اسلامی ارسال کنند.

این دفتر برگزار کننده جشنواره است و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، شهر کتاب، نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور، حوزه هنری، سازمان فرهنگی‌هنری شهرداری تهران، مجمع ناشران انقلاب اسلامی و … از مشارکت‌کنندگان در این رویداد فرهنگی هستند.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند اطلاعات تکمیلی شامل برخی محورهای موضوعی و روایت داستانی، معرفی تعدادی از منابع معتبر و سایر شرایط را در پایگاه‌های جشنواره به نشانی www.jashnvarehkhatam.com یا www.khatamfestival.com یا www.khatamfestival.ir ببینند و در صورت نیاز با شماره‌های ۰۲۱۲۲۹۴۱۸۰۷ – ۰۲۱۲۲۹۳۶۱۴۰ داخلی ۱۱۵ تماس بگیرند.

کد خبر 546706

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار