فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف ۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری ۹۵ قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر در هفته گذشته خبر داد.

دستگیری

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ ناصر فرشید اظهار کرد: ماموران پلیس در خراسان جنوبی طی هفته گذشته در چند عملیات جداگانه ۹۰۱ کیلوگرم انواع مواد مخدر از سوداگران مرگ کشف و در این رابطه ۹۵ قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد افیونی را دستگیر کردند.

 وی با اشاره به دستگیری ۶۰ سارق طی هفته گذشته افزود: در طی همین مدت ۱۵۶ فقره سرقت منازل و اموال عمومی شهروندان نیز کشف شده است. توقیف ۱۸۷ خودرو و ۱۷۱ موتورسیکلت متخلف از دیگر اقدامات هفته گذشته پلیس در خراسان جنوبی بوده است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی از کشف یک تن و ۹۲ کیلوگرم مرفین و ۲۲۱ کیلوگرم تریاک و دستگیری سه متهم در عملیات مشترک پلیسی خبر داد. ماموران انتظامی خراسان جنوبی با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی دریافت کردند که سوداگران مرگ قصد انتقال محموله سنگین مواد مخدر را دارند که بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار ماموران قرار گرفت. ماموران انتظامی خراسان جنوبی با همکاری پلیس استان گلستان در محور شاهرود به آزادشهر، ایست و بازرسی تیل‌آباد، خودروهای قاچاقچیان را شناسایی و متوقف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی بیان کرد: مأموران در بازرسی از خودرو تریلی مقدار یک تن و ۹۲ کیلوگرم مرفین و ۲۲۱ کیلوگرم تریاک را که به صورت ماهرانه‌ای جاساز شده بود، کشف کردند. در این رابطه یک دستگاه خودرو سنگین نیز به عنوان راه پاک کن شناسایی و توقیف شد، همچنین در این رابطه سه متهم دستگیر و به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.

کد خبر 546643

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار