علیپور قرار است درباره پیشنهاد پرسپولیس همراه با آپشن هایی که در نظر گرفته شده است تا عصر امروز تصمیم نهایی خود را بگیرد.

علی علیپور

به گزارش همشهری آنلاین مهاجم پرسپولیس که هفته قبل برای مذاکره با مدیران این تیم به باشگاه رفته بود در پاسخ به اینکه پیشنهاد ۱۰ میلیاردی  او واقعیت دارد یا نه  گفته بود «این رقم ها را از کجا می‌آورید»  اما حالا از باشگاه پرسپولیس خبر رسیده که علی علیپور برای تمدید قرارداد خود با تیم فوتبال پرسپولیس پیشنهاد سنگین هشت میلیارد تومانی با آپشن هایی نزدیک به سه میلیارد تومان ارائه داده است تا کار را برای مدیران باشگاه برای حفظ او در جمع شاگردان یحیی گل محمدی سخت کند.

این در حالی است که مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس با پیشنهاد مالی علیپور مخالفت کرده و مبلغی پایین تر از این رقم را به مدیر برنامه های او اعلام کرده است. مبلغ پیشنهادی باشگاه پرسپولیس به علیپور به مراتب بالاتر از رقم مندرج در قرارداد فصل جاری او است اما فاصله سه میلیاردی با پیشنهاد خود دارد.

علیپور قرار است درباره پیشنهاد پنج میلیارد تومانی پرسپولیس همراه با آپشن هایی که در نظر گرفته شده است تا عصر امروز تصمیم نهایی خود را بگیرد.

کد خبر 546398

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار