مهاجم گلزن پرسپولیس با مسئولان این باشگاه برای تمدید قراردادش مذاکره کرد.

علي عليپور

به گزارش همشهری آنلاین علی علیپور ساعتی قبل با حضور در باشگاه پرسپولیس با مدیران این تیم برای تمدید قراردادش مذاکره کرد. علیپور بعد از این جلسه به خبرنگاران گفت: مذاکراتی صورت گرفت و صحبت‌های دیگری هم هست که باید در روزهای آتی درباره‌اش صحبت کرد.

وی در خصوص اینکه آیا در پرسپولیس ماندنی است، گفت:اگر خدا بخواهد و شرایط خوب باشد کجا بهتر از پرسپولیس و هوادارانش؟

علیپور در خصوص شایعه لژیونر شدنش عنوان کرد: من پرسپولیس و هوادارانش را دوست دارم که خودم پیشقدم شدم و به باشگاه آمدم. می‌دانم پیراهن پرسپولیس را هر بازیکنی نمی‌تواند بپوشد، اینجا خانه خودم است، امروز آمدم که صحبت کنم تا پیراهن پرسپولیس را بپوشم ولی باید مذاکره کنیم.

مهاجم پرسپولیس در خصوص اینکه عنوان شد وی بحث ۱۰ میلیارد را درخواست کرده است، گفت: اینکه این مسائل از کجا مطرح شده را نمی‌دانم، طبیعی است که بازیکن نقطه نظرات خودش را بگوید حق طبیعی‌اش است، همانطور که مسئولان باشگاه رقم مد نظر خودشان را می‌گویند بازیکن هم نظر خود را منتقل می‌کند تا طرفین به توافق برسند.

وی در خصوص اینکه آیا ممکن است در تیم دیگری در ایران بازی کند، گفت: باز هم می‌گویم، من پرسپولیس را دوست دارم که به باشگاه آمدم. در صفحات مجازی دیدم که همه سوال می‌کنند تکلیف علیپور چه شد، من هم به احترام آنها به باشگاه آمدم. با اینکه قراردادم تمام شده آمدم و این یعنی تمایل دارم که در پرسپولیس بمانم ولی باید صحبت کنیم. امیدوارم بهترین اتفاقات برای هواداران پرسپولیس برود.

کد خبر 545844

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار