اگر چه هنوز یک بازی از فصل نوزدهم لیگ برتر باقی مانده است اما پرسپولیس برای فصل آینده با ۳ بازیکن مد نظر یحیی به توافق رسیده است.

پرسپولیس

به گزارش همشهری آنلاین،  یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس لیست ۷ نفره ای را برای فصل بعد در اختیار باشگاه گذاشت تا مدیران این تیم برای جذب آنها اقدام کنند. اگر چه هنوز یک هفته از لیگ برتر فوتبال باقی مانده است اما طبق اخباری که از باشگاه شنیده می‌شود پرسپولیس توانسته با ۳ بازیکن مد نظر یحیی به توافق برسد. 

حامد لک که در میان دروازه‌بانان لیگ برتری گزینه در دسترسی برای پرسپولیس بود با توجه به اتمام قراردادش با ماشین‌سازی مذاکراتی با سرخها داشته که توافقی هم در این زمینه انجام شده است. اگرچه برخی از هواداران پرسپولیس در خصوص جذب او موضع گرفته‌اند اما با توجه به ممنوعیت جذب گلر خارجی و تحت قرارداد بودن رشید مظاهری و پیام نیازمند، حامد لک اگر موفق به کنترل حواشی خود شود گزینه مناسبی برای حضور در قفس توری سرخ‌ها خواهد بود.

پرسپولیس با توجه به ضعف و کمبود بازیکن در جناحین دو بازیکن کناری تیم‌های اصفهانی را در لیست خرید خود قرار داده بود.

دانیال اسماعیلی‌فر مدافع راست ذوبآهن که از نیم فصل صحبت از حضور او در پرسپولیس بود اگر اتفاق غیرمنتظره‌ای نیفتد به زودی قرارداد خود با سرخ‌ها را امضا خواهد کرد تا دوباره شاگر یحیی گل محمدی در پرسپولیس شود. مدافع رونده‌ای که می‌تواند بسیاری از مشکلات خط دفاعی سرخ‌ها در جناح راست را برطرف کند.

و گزینه آخر هم که امروز خبر توافق او با پرسپولیس منتشر شده سعید آقایی مدافع چپ سپاهان است که حتی چند هفته پیش از اتمام قراردادش با سپاهان، شایعه حضورش در پرسپولیس مطرح شده بود.  مدافعی که البته حتی پیش از استعفای قلعه‌نویی که اعلام شده بود جایی در لیست فصل بعد سپاهان ندارد. آقایی قرار است جایگزین محمد انصاری مصدوم در لیست پرسپولیس شود که قطعا نیم فصل اول لیگ بیستم را از دست داده است.

در صورتی که این ۳ بازیکن طی روزهای آینده قرارداد رسمی خود با پرسپولیس را منعقد کنند سرخ‌ها شروع طوفانی در فصل نقل و انتقالات داشته‌اند و مسئولان این باشگاه موفق به جذب تقریبا ۵۰ درصد از لیست خرید یحیی شده‌اند. ۳ بازیکنی که فاز دفاعی سرخ‌ها را ترمیم خواهند کرد.

کد خبر 541090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار