مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران گفت: با بهره‌برداری از پروژه احداث پارکینگ مینابی در بافت فرسوده منطقه ۱۵، ظرفیت لازم برای پارک بیش از ۴۰۰ خودرو فراهم خواهد شد.

عملیات احداث پارکینگ طبقاتی مینابی

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، سید مجید غمخوار با اعلام این مطلب افزود: پارکینگ مینابی با توجه به تاکید شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم نوسازی بافت فرسوده و ماموریت و برنامه‌های شهرداری تهران برای ارتقای سطح زندگی شهروندان، برقراری عدالت در برخورداری از خدمات و ... در بافت فرسوده منطقه ۱۵ شهرداری تهران در حال احداث است و پیشرفت عملیات اجرایی آن به مرز ۵۰ درصد رسیده است.

وی با بیان آنکه جبهه اصلی عملیات اجرایی پروژه در طبقه سوم این پارکینگ ۷ طبقه جریان دارد، از اجرای بخش قابل توجهی از عملیات قالب‌بندی و آرماتوربندی سقف این طبقه خبر داد و گفت: بتن‌ریزی سقف، قالب‌بندی، آرماتوربندی و بتن‌ریزی ستون‌ها و دیوارهای برشی از جمله اقدامات در حال اجرا در این بخش از پروژه است.

مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران ضمن ابراز امیدواری نسبت به تکمیل و آماده‌سازی پروژه احداث پارکینگ مینابی تا پایان سال جاری، تامین پارکینگ در بافت فرسوده شهر تهران را اقدامی حیاتی خواند و یادآور شد: در همین رابطه احداث پارکینگ‌های طبقاتی امیرکبیر و شهید باقری در بافت فرسوده مناطق ۱۴ و ۱۸ نیز توسط سازمان عمرانی مناطق ادامه دارد و با بهره‌برداری از آنها، ظرفیت لازم برای پارک ۱۰۰۰ دستگاه خودرو در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.

پروژه احداث پارکینگ طبقاتی مینابی در زمینی به مساحت ۲۳۳۰ مترمربع و با زیربنای حدود ۱۶۳۰۰ مترمربع در خیابان برادران سجادی واقع در منطقه ۱۵ در حال اجرا است.

کد خبر 541030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار