شوخی بی‌جا بار رقم زدن یک جنایت، جوان ۲۱ ساله‌ای را به کام مرگ فرستاد.

قتل

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از خراسان، پنجشنبه شب گذشته حدود ۱۵-۱۰ نفر از جوانان اهالی روستای ابرش خراسان رضوی سر کوچه‌ای در نزدیکی مسجد روستا نشسته و با یکدیگر در حال گفت وگو بودند.

به گفته برخی شاهدان، در همین هنگام ناگهان جواد نوجوان ۱۶ ساله‌ای که رفتار متعادلی نیز نداشت از راه رسید و سر به سر جوانان مذکور گذاشت. او با شوخی‌های بی‌جا به هر کدام از جوانان روستا سخنی نامربوط گفت یا با کف دست به پشت سر آنان زد تا اینکه هادی جوان ۲۱ ساله به رفتارهای نامتعارف او اعتراض کرد و مشاجره لفظی بین آنها رخ داد.

در این لحظه یکی از دوستان هادی نیز به هواخواهی از دوستش پرداخت و با جواد درگیر شد. این درگیری به امیرحسین برخورد و او که از بستگان جواد بود به طرف هادی هجوم برد و در حالی که با او گلاویز شده بود ناگهان یک چاقوی نوک‌کج را از جیبش بیرون کشید و ضربه ای به کشاله ران جوان ۲۱ ساله زد. او سپس ضربه دیگری به کمرش کوبید که فریاد «سوختم! سوختم! » هادی به هوا برخاست.

وقتی جوان ۲۱ ساله خون‌آلود نقش بر زمین شد، امیرحسین با پای پیاده و جواد سوار بر موتورسیکلت از محل گریختند. دقایقی بعد نیروهای اورژانس پیکر نیمه‌جان هادی را به بیمارستان امدادی مشهد رساندند اما تلاش کادر درمانی برای نجات او بی‌نتیجه ماند و مجروح این حادثه جان خود را از دست داد.

با مرگ این جوان ۲۱ ساله، نیروهای انتظامی ماجرا را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد اطلاع دادند و تحقیقات قضایی با حضور قاضی احمدی‌نژاد در مرکز درمانی آغاز شد.

به دستور مقام قضایی، رصدهای اطلاعاتی برای دستگیری متهم به قتل فراری توسط گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی ادامه دارد

مقام قضایی با صدور دستور درج بدون پوشش تصویر متهم به قتل فراری، از شهروندان خواست چنانچه از مخفیگاه وی اطلاعی دارند با پلیس ۱۱۰ یا تلفن‌های ۲۱۸۲۵۲۶۷-۰۹۳۵۷۲۳۱۰۹۴ پلیس آگاهی تماس بگیرند.

کد خبر 540603

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار