بارسلونا در یکی از تحقیرآمیزترین شکست‌های تاریخ خود با ۸ گل مغلوب بایرن مونیخ بی رحم شد تا بعد از ۷۰ سال دوباره شکست با ۸ گل را تجربه کند.

بایرن

به گزارش همشهری آنلاین، آخرین بازی دیدار یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با شکست سنگین و فاجعه بار بارسلونا به پایان رسید.

بایرن مونیخ با گل دقایق ابتدایی مولر خیلی سریع از بارسا پیش افتاد اما گل به خودی آلابا هواداران بارسلونا را امیدوار  کرد تا ادامه بازی شرایط به نفع کاتالانها تغییر کند.بعد از چند موقیعت خطرناک بارسلونا شاید  کمتر هواداری از دو تیم تصور می‌کرد بایرن مونیخ قرار است بارسا را به خاک وخون بکشد. ۳گل بایرن مونیخ در نیمه اول روی اشتباهات عجیب بارسلونا باعث شد تا نتیجه عجیب ۴ بر یک در نیمه اول رقم بخورد. سه گل بعدی بایرن را پرسیچ، سرژ نبری و مولر به ثمر رساندند.

همه تلاش ستین برای نیمه دوم به بازی گرفتن گریزمان بود اما بایرن مونیخ در این بازی بی رحمتر از آلمان در جام جهانی ۲۰۱۴ برابر برزیل بود. بعد از گل سوارز و در حالی که اختلاف به دوگل رسیده بود دوباره این بایرن بود که طوفان‌اش را آغاز کرد. در شبی که مدافعان بارسلونا به شکل عجیب محو می شدند بازیکنان بایرن مونیخ شبیه به پلی استیشین بازان حرفه ای در برابر مبتدیان هر آنچه که در دوران حرفه ای خود آموخته بودند را اجرا کردند تا ۴ بار دیگر توپ را به تور دروازه بارسلونا برسانند.در بازی ای که اثری از کار تاکتیکی از بارسلونا دیده نمی شد مسی مات و مبهوت در میانه میدان به دنبال توپ می دوید و کیکه ستین هم با در یافت هر گل بیشتر به نیمکت می‌چسبید.

کیمیش و لواندوفسکی در ادامه بارسا را شش تایی اما ناگهان کوتینیو هافبک سابق بارسلونا انتقام تمام نیمکتنشینی هایش در نیوکمپ را با ورود به میدان از بارسلونا گرفت و با دو گلی که زد بارسا را ۸ تایی کرد تا یکی از سنگین ترین شکست های تاریخ این باشگاه رقم بخورد.

با کسب این نتیجه کسی از فردا ستین را به باشگاه بارسلونا راه خواهد داد؟  مربیای که بعد از شخم زدن کامل بارسلونا به لحاظ تاکتیکی احتمالا به گاوداری خود بازمی‌گردد تا کار مربیگری تیم بزرگی مانند بارسلونا را اهلش واگذار کند.

کد خبر 540259

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار