مجموع نظرات: ۳
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
۰ نفر

ارزش واقعی سهام عدالت بر اساس تابلوی روز بورس تغییر می‌کند و از زمانی که امکان فروش ۳۰ درصد از این سهام برای مشمولان فراهم شده است، ارزش واقعی یک سهام عدالت ۴۹۲ هزار تومانی، بین ۱۷ تا ۱۹ میلیون تومان تغییر کرده است. بر این اساس و طبق آخرین قیمت‌ها، ۳۰ درصد سهام عدالت، کمی بیش از پنج میلیون تومان است.

سهام عدالت

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، پس از آزادسازی سهام عدالت، مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به سامانه www.sahamedalat.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خود را مشاهده کنند.

بر این اساس و طبق آخرین به روزرسانی گزارش دارایی که مربوط به تاریخ ۱۳ مرداد است، ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان کمی بیشتر از ۱۷ میلیون و ۹۳۵هزار تومان است.

این درحالی است که ارزش این سهام در اوایل خردادماه حدود هفت میلیون و ۶۶۰ هزار تومان بود.

بر این اساس و با توجه به اینکه درحال حاضر امکان فروش ۳۰ درصد سهام عدالت برای مشمولان وجود دارد، ۳۰ درصد سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومان، پنج میلیون و ۸۰۶ هزار تومان می‌شود.

مشمولان باید توجه داشته باشند که می‌توانند ۳۰ درصد سهم خود را یا از طریق کارگزاری یا از طریق بانک به فروش برسانند و فقط زمانی می‌توانند در مورد اینکه چه میزان از کدام سهم خود را به فروش برسانند که از طریق کارگزاری اقدام به فروش کنند. در غیر اینصورت و چنانچه از طریق بانک اقدام به فروش سهام خود کنند، اختیاری در این زمینه نخواهند داشت.

کد خبر 537634

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 3
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • امیری IR ۱۷:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
  2 1
  بنده ۳۰درصد از سهام عدالت خود را در کارگراری بانک کشاورزی فروختم که چند روز پبش دوازده هزاد تومان به حسابم واریر شد!!!!!!!
 • محمد IR ۱۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
  0 1
  عکس خالی بندی سهام عدالت ارزشی حدود ۵ملیون دارد و۳۰درصد هم حدودا یک ونیم ملیون ارزش دارد و خریدار دارد
 • اکبر IR ۰۴:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۶
  2 0
  سلام من از طبقه پایین هستم وبیکار با 3 فرزند ولی سهام عدالت ندارم خدا خیرتون بده به فکر ما بیکارها و نیازمندیها هم باشین که موفق به ثبت نام برای سهام عدالت نشدیم به خدا نیاز داریم

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار