فرماندار شهرستان ری با اشاره به بررسی حادثه حمله به تیم برنامه «درشهر» گفت: عده‌ای از شهروندان با این برنامه برای طرح مشکلاتشان تماس گرفته بودند و عده دیگری از مردم مخالف بودند که چرا رسانه‌ها به روستا آمده‌اند.

حمله به عوامل برنامه در شهر

به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، حسین توکلی کجانی فرماندار شهرستان ری در تشریح حادثه حمله به گروه برنامه «درشهر» در روستای فشافویه گفت: با گزارشگر این برنامه صحبت و دلجویی شد و با مجموعه قضایی هم صحبت شد و دستورهای لازم توسط مرجع قضایی صادر و درخواست شده کل فیلم روز حادثه داده شود که از ابتدای امر موضوع بررسی و مشخص شود به چه شکل بوده است.

وی بیان کرد: به صورت کلی علت این بوده که عده‌ای از شهروندان با این برنامه برای طرح مشکلاتشان تماس گرفته بودند و عده دیگری از مردم مخالف بودند که چرا به صداوسیما تلفن زده شده و رسانه‌ها به روستا آمده‌اند. درحقیقت بیشتر اختلاف این موضوع بوده است و در فیلم حادثه که از صحبت مردم تا انتها که منجر به درگیری شده است ابعاد آن روشن خواهد شد و مشخص می‌شود چه کسانی باعث این درگیری شده‌اند. به هر ترتیب موضوع در حال بررسی است.

توکلی ادامه داد: البته بخشدار ما هم که در محل حادثه بوده تلاش خود را برای آرام کردن فضا به کار گرفته است با این حال باید صبر کنیم که موضوع کامل بررسی شود و گزارش مرجع قضایی بیاید و در مرحله بعد قول می‌دهم که با عوامل این حادثه برخورد قاطع صورت می گیرد.

وی افزود: شهرستان ری همیشه قدردان زحمات خبرنگاران بوده و ارتباط خوبی با خبرنگاران داشته است. بی‌تردید با هر فردی در هر سمتی پس از روشن شدن ابعاد حادثه که به عنوان بانی درگیری مشخص شود برخورد جدی و قاطع خواهیم کرد، البته با فردی که در تصاویر منتشرشده چاقو در دست داشته برخورد قضایی صورت گرفته است.

کد خبر 537003

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار