باشگاه سپاهان به دلیل اعلام پنالتی علیه این تیم در دیدار برابر استقلال نامه به حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال نوشت.

استقلال

به گزارش همشهری آنلاین سپاهان دیشب در بازی حساس هفته بیست و هفتم در ورزشگاه آزادی برابر استقلال شکست خورد. شکستی که مقدمه آن پنالتی بود که از سوی بیژن حیدری به سود استقلال گرفته شد تا این باشگاه با اشتباه خواندن این تصمیم حیدری نامه‌ای خطاب به بهاروند بنویسد.. در متن نامه باشگاه سپاهان آمده است:

جناب آقای بهـاروند

سرپرست محترم فدراسیون فوتبال ج . ا . ایران

 با سلام       

    احتراماً ، همانگونه که مستحضر هستید هفته بیست و هفتم رقابت های فوتبال لیگ برتر ایران برگزار شد و متأسفانه تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در پی اشتبـاه محرز و تأثیر گذار داور بازی آقای بیـژن حیـدری که این اشتباه نیز توسط کارشناسان داوری تایید شده است،  گل اول مسابقه را دریافت و در ادامه منجـر به شکست دو بر یک این تیم مقابل استقلال تهـران شد .

از آنجائیکه سه هفته دیگر تا پایان مسابقات لیگ برتر باقیمانده است ، این باشگاه درخواست دارد باتوجه به حساسیت های بالای جدول برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا و از آنجائی که حقی از تیمی ضایع نشـود ، نسبت به انتخاب داوران نهایت دقت را نمـوده زیرا پس از آن عذرخواهی داوران و دست اندرکاران دردی از تیمها دوا نخواهد کرد و در این شرایط سخت که جامعه درگیر ویروس کرونا می باشد و هزینه های هنگفتی را به باشگاهها تحمیل کرده است ، اشتباه داوران دیگر توجیه و جایگاهی ندارد .

متأسفانه اشتباه تأثیرگذار داور در دیدار سپاهان اصفهان و استقلال تهران  باعث ضایع شدن حق سپاهان شده و طلائی پوشان را از جایگاه اصلی خود در جدول رده بندی دورکرده است .

در پایان ضمن تأکید مجدد بر دقت در انتخاب داوران سه هفته پایانی مسابقات ، خواهشمند است دستور فرمائید مباحث داوری این دیدار نیز مورد بررسی قرار گرفته و از نتیجه این باشگاه را مطلع سازند

کد خبر 536620

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

دیدگاه خوانندگان

آخرین خبرهای بازار