استقلالی‌ها که هنوز از ماجرای داوری بازی رفت شاکی هستند در طراحی این پوستر صحنه جنجالی هند کی‌روش را انتخاب کردند و همین ماجرا با واکنش مربی سپاهان روبه رو شد.

استقلال سپاهان

به گزارش همشهری آنلاین طراحی پوستر بازی استقلال  و سپاهان از سوی رسانه رسمی آِّبی‌ها با حواشی زیادی روبه‌رو شد. استقلالی‌ها که هنوز از ماجرای داوری بازی رفت شاکی هستند در طراحی این پوستر صحنه جنجالی هند کی‌روش را انتخاب کردند و همین ماجرا با واکنش مربی سپاهان روبه رو شد. جلال امیدیان در این خصوص به ورزش3 گفت: «ما واقعا از این رفتار متعجب هستیم. با وجود پیشکسوتانی مثل اصغر حاجیلو، مجید نامجومطلق، فرهاد مجیدی و ... در باشگاه استقلال خیلی عجیب است که چنین رفتارهایی صورت بگیرد. ما الان متوجه می شویم که هر آدم  رسانه ای واقعی که به استقلال آمده چرا بیشتر از چند روز دوام نیاورده است.»


وی ادامه داد: «استقلالی ها که خیلی نگران برقراری عدالت هستند یادشان باشد چطور بازی حذفی را با بهانه های عجیب عقب انداختند. چون خودشان شرایط خوبی نداشتند. بهتر است بگذاریم این بازی با سلامت کامل و بدون حاشیه برگزار شود و مردم از آن لذت ببرند و همچنین برنده نیز در زمین مشخص شود.»


امیدیان در پایان افزود: «در همان بازی رفت که استقلالی ها به آن اشاره کردند یک پنالتی روی رضا میرزایی گرفته نشد و این را کارشناسان داوری هم تایید کردند. سپاهان بیشترین ضرر را از داوری ها کرده و بهتر است شرافتمندانه مقابل حریفان خود به میدان برویم.»

کد خبر 536254

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =

دیدگاه خوانندگان